I v tuto dobu nadále pokračuje jednání Národní sportovní agentury s Ministerstvem zdravotnictví ČR na možnostech, jak restartovat celé sportovní prostředí včetně mládežnických soutěží. Cílem jednání je úprava sportovní matice v rámci vyjímek systému PES, tedy přístupu ke sportu v jednotlivých stupních. 

Livesport Superliga se již rozjela v plném rozsahu a pokračovat bude i její play-off. Otázkou zůstane do poslední chvíle formát letošního Superfinále. Současně  se povedlo restartovat Extraligu žen. Další soutěže se zatím bohužel nemohou rozběhnout. 

Jedná se o tom, že by se v případě antigenního testování mohly soutěže hrát v úrovni PES 4. Není však jisté, zda to ministerstvo dovolí, a současně je cesta přes antigenní testování nákladná, tudíž aplikovatelná jen na minimum soutěží. Ostatní soutěže stále čekají na to, kdy je bude možné spustit bez nutnosti testování. K tomu však bude muset úroveň PES klesnout do nižších čísel. Zatím je teoreticky možný scénář restartu od začátku února. Český florbal připravil již v listopadu verzi, jak by mohl únorový restart vypadat. Zda jej bude možné použít, bude jasné dle vývoje epidemie v následujících týdnech.