Kolektivním sportům nepřející sezóna je za námi a na dveře již klepe nová sezona, která bude doufáme úplně obyčejná :)  Její příprava začala již nyní a bude potřeba se tradičně vypořádat s některými organizačními změnami.

Všichni jsme rádi, že se pomalu vracíme do tréninkového procesu, byť v provizorních venkovních prostorách. Dalo by se jednoduše říci, že začínáme letní přípravu na venkovních sportovištích o něco dříve. Jsme optimisté a doufáme, že se do konce školního roku do haly ještě podíváme.

Ale zpět k nové sezóně. Všichni jsme zase o rok starší, proto dochází opět k posunu hráčů, hráček, ale i trenérů  mezi jednotlivými věkovými kategoriemi.

V dívčí složce se posouvají pouze hráčky. Hlavní trenéři jednotlivých kategorií se nemění. Hlavním trenérem žen zůstává Vadim Všetula, juniorky a žákyně povede Jiří Ondráček, dorostenky Petr Šalát. Elevky trénují ve společné skupině s klukama. Stejně jako loni pokračujeme v doplňování soutěžních týmů nejmladších hráček s partnerským klubem z Dubí, kde na pozici šéftrenéra mládeže bude druhým rokem působit náš odchovanec, Matěj Vodička.

V mužské složce ještě čekáme na vyjasnění trenérského vedení mužů, juniorů a dorostu, kde by měli pokračovat Rudolf Rác a Petr Franěk. V žákovských kategoriích se posouvají i trenéři. Starší žáky ročníky 2007, 2008 a vybrané hráče ročníku 2009 povede Jiří Baxa s Jiřím Peckou. Mladší žáky 2009, 2010 Jan Šuta s Danielem Šabakou, Elevky 2011, 2012 Roman Suk a Tomáš Tuchyňa a naši přípravku, ročníky 2013 a mladší, Zdeněk Picek a Dominik Picek.

Všichni by měli nyní bedlivě sledovat členskou sekci i facebookové skupiny a hlídat si termíny tréninků, které se mohou v jednotlivých týdnech měnit.

S vybranými kategoriemi budou pomáhat Jan Rudolf, Miroslav Martínek, Rudolf  Tacina, Lada Benedikovičová, Jiří Vybíral, Jan Vrzák, Štěpán Dittrich a Tomáš Arazim. Dveře do naší trenérské rodiny mají všichni zájemci z řad hráčů i rodičů stále otevřené. Ptejte se svých trenérů.

Trenérů není nikdy dost :)