V době která našemu sportu příliš nepřeje, jsme pro všechny naše členy, rodiče a fanoušky připravili 1. Bivojskou stezku, která vede v okolí Loučné. 
Stezku doporučujeme absolvovat pěšky, vybrané úseky jsou na kole těžko překonatelné. 

Start a Cíl je na konečné autobusové zastávky v Loučné, tj. se na tuto naši městkou periferii dostane opravdu každý linkou autobusu č.13. Než se vydáte na cestu stáhněte si mapu z přiloženého QR codu nebo klikněte na tento odkaz - Mapa cesty

Cesta začíná delším stoupáním ulicí Lesní od čísla popisného 24. Toto místo má pro náš klub historicky doslova nedocenitelný význam. Mnohem výraznějším orientačním bodem je ale provozovna firmy TYGAS. Na konci Lesní ulice je potřeba zahnout mírně vlevo do zákazu vjezdu a pokračovat směrem vzhůru. Bohužel jsme se nedohodli s místními starousedlíky na umístění ukazatele na jejich plotě, proto trochu více napovídáme, ale odsud již oči na stopkách a jdeme podle šipek!

Objevitelským cílem stezky je nedaleký skalní útvar, který jistě překvapí svou rozlohou a členitostí. Od něj je potřeba se vrátit zpět na velké rozcestí a pokračovat dále dle šipek k místní vodárně. Po cestě je jistě vidět i řada dalších zajímavých míst nebo maličkostí, mne osobně zaujal třeba tento strom zasažený kůrovcem.

Aby to nebyla jen obyčejná procházka, připravili jsme pro vás i jeden malý úkol. 

Podle připravené mapy a výše uvedených nápověd sice nelze zabloudit, přesto jsme cestu doplnili dřevěnými ukazateli.  Na vybraných ukazatelích najdete kromě klubového znaku a směrové šipky i písmeno. Jednotlivá písmena si pečlivě zaznamenávejte a na konci stezky ze zjištěných písmen zkuste sestavit slovo - naši klubovou hodnotu. Lépe se bude luštit těm, co znají sportovní vizi svého klubu - Klubová vize


A hned máte o důvod více vyrazit do přírody. Věříme, že se Vám stezka bude líbit a my budeme moci připravit nějakou další. Foto ze stezky a vyluštěné slovo zasílejte na klubový email klub@skbivoj.cz  - předmět emailu STEZKA - všichni úspěšní luštitelé budou zařazeni do slosování o klubové hrnečky a kšiltovky. Losování proběhne 14.5.2021. Ve hře je 10 výher - 5 čepic a 5 hrnečků.

Speciální poděkování

Celou trasu navrhl Jiří JBX Baxa. Dřevěné ukazatele pro nás vyrobil Jiří Houmr Baxa starší. 

Oběma moc děkujme :)