Všichni fandové litvínovského florbalu dozajista vzpomínají na neskutečný rok 2015, kdy se po dlouhých letech snažení poprvé v historii podařilo týmu pod taktovkou legendárního kouče a hráče v jedné osobě Daniela Huliče otevřít pro černožluté barvy brány superligové soutěže.

Prozatím největší úspěch našeho klubu se v nejbližších letech asi jen tak nepodaří zopakovat. Hráči jako Hulič se nerodí každý rok a ta výjimečná parta, která se kolem něj v tom roce sešla, se taky nevytvoří za týden. To všechno ale neznamená, že by se v Litvínově nemohla superliga hrát v nejbližších měsících znovu. Jak je to možné? 

Je to vcelku jednoduché. Od minulé sezóny jsme navázali spolupráci s klubem Black Angels, který rok předtím napodobil úspěch Bivojů z roku 2015 a dostal se do Superligy. Kluby si vzájemně vyměňují hráče, nejvíce posil našeho kádru aktuálně pochází právě odsud. A jelikož Blaci hrají Superligu i letos a spolupráce se zdárně rozvíjí, domluvily se oba kluby, že jedno své utkání odehrají Black Angels u nás v Litvínově. Kdy to bude, není kvůli současné situaci ještě úplně zřejmé, zatím je akce odložena, ale jisté je, že zase po letech se můžeme těšit na špičkový florbal v Rico Baly Aréně za Koldomem.