Poslední turnaj v kalendářním roce 2021 odehrály oba dva naše týmy, Black a Yellow, v sobotu 18. 12. 2021 ve SH SŠT Most-Velebudicích. Kde změřily postupně síly s mosteckými Vipers, lovosickými ASK a děčínskými FBC. Oba týmy si vedly, jako po celou tuto sezónu, velmi dobře a bez ztráty kytičky si odvezly domů šest vítězství.

Spolu s trenérským kolegou Tomášem Tuchyňou jsme se všemi našimi svěřenci nadmíru spokojeni, jak z přístupu k tréninkovým jednotkám, tak z předvedené hry ve všech odehraných zápasech. Náš trenérským tým se před Vánoci rozrostl o další posilu Honzu Čapíka, který nám bude spolu s Jirkou Peckou v dalších měsících s vedením dětí pomáhat. Kluci děkujeme.

Na závěr roku jsme si v rámci posledního tréninku sřihli tradiční minizápas proti dospělákům a velké poděkování patří všem dětem a rodičům, kteří se zúčastnili a našli si mezi svátky cestu do sportovní haly na Koldomu. Doufám, že jste si to užili a už teď se těším na další společnou akci. Velké poděkování však patří také všem rodičům, kteří své děti dlouhodobě podporují a jezdí s námi v hojném počtu na všechna mistrovská utkání.

Ještě jednou díky a do nového roku Vám přeji hodně zdraví a radosti z florbalu.

Roman Suk