Přihláška k vyplnění : ZDE

Základní informace o letním soustředění mládeže

Letošní soustředění mládeže se koná opět v rekreačním areálu POSLŮV MLÝN v malebném okolí Máchova jezera a městečka Doksy. Kde na naše děti čeká opět spousta pohybu. Dvoufázový florbalový trénink, koupání, cyklovýlety, stezka odvahy, ale také pečení buřtů, dobrá místní kuchyně a výborná zmrzlina.

Soustředění je tradičně určené pro hráče/kluky  všech mládežnických týmů / ročníky 2003 - 2013 / tedy od juniorů po přípravku 

a hráčky/dívky / ročníky 2009 - 2013 / tedy od přípravky po mladší žákyně. Pro starší dívky bude připraveno soustředění v Sušici.

Účastníci budou opět rozděleni do tréninkových skupin dle pohlaví a věku. U dětí ročníku 2014 je rozhodnutí o účasti na trenérovi kategorie přípravky. 

Kapacita letošní akce je omezená ale věříme že dostatečná pro všechny zájemce. Pro hladký průběh rezervací je nutné dodržet termíny odevzdání přihlášek a provedení platby, které jsou uvedeny v přihlášce. Předem děkujeme.

Přihlášení na soustředění je potřeba potvrdit i v naší členské sekci!!!

O celkovou spokojenost všech účastníků se bude starat deseti členný tým trenérů. Pokud by měl někdo z rodičů zájem posílit náš tým, budeme rádi.

Za trenérský tým Tomáš Arazim a Zdeněk Picek