Tým mužů překvapivě zvítězil na DC Open v Děčíně, když v semifinále  a 

První společný turnaj nově se skládajícího týmu mužů, které doplnili mladíci ročníky 2004 a 2003, jsme odehráli v rámci florbalových akcí DC Open v Děčíně. Na turnaji jsme si chtěli ověřit, že jdeme v přípravě správným směrem a že i v menším počtu hráčů na tréninku se dá rozvíjet řada dovedností, které mají pozitivní vliv na hru 5/5. 

Mladíci odvedli velký kus práce především v úvodním zápase ve skupině, kde jsme si poradili s domácím Děčínem 4:1. Ve druhém zápase jsme ale komplet celý tým trestuhodně podcenili druhou polovinu utkání s Teplicemi, kdy jsme v dobře rozehraném zápase vedli 2:0. A jak to tak někdy bývá s hlavou vysoko v oblacích jsme zápas projeli na plné čáře 2:4.

V semifinále kluci předvedli houževnatý výkon a porazili jasného favorita z  Ústí nad Labem 5:2. Výbornými výkony tým podržel golman Jirka Vybíral. Třešničkou na dortu pak bylo samotné finále, kde si náš tým hravě poradil s mladíky z Florbal Chomutov vysoko 9:4. 

Individuální cenu za nejlepšího brankáře turnaje si odvezl po zásluze Jiří Vybíral a cenu za nejlepšího střelce Jaroslav Rybka. Celému týmu gratulujeme a přejeme úspěšnou sezonu 2021/22.

Kompletní sestava:

Brnakář: Jiří Vybíral

Obránci: Jan Pokorný, Michael Pitek, Filip Fišer, Matěj Tvrzník

Útočníci: Zdeněk Fanta, Martin Strejček, Jaroslav Rybka, Martin Marek, Ondřej Kopta, Tomáš Kratochvíl, Josef Jupa, Lukáš Kaprhál, Martin Dvořák

Trenér: Tomáš Arazim


Děkujeme FBC DDM Děčín za skvělou organizaci a také za hodnotnou cenu pro vítěze