První dvojzápas v Praze přinesl prohru 6/9 a výhru 12/6. Dva velice podobné zápasy s velmi rozdílnými výsledky. V prvním utkání vedli Bivojové v průběhu 2. třetiny již 5:2. Potom ale vlastní nedisciplinovaností a hrubými chybami přepustili soupeři vedení a ani závěrečný nápor na první prohře nic nezměnil.

Odvetný zápas byl velmi podobný, co se v sobotu událo za cca 40 minut, stihli v neděli aktéři již za první třetinu. Bivoj byl opět ve vedení, ale chyb se nevyvaroval. Wizards proměnili naštěstí ve 2.třetině jen dvě nabídnuté šance a v závěru by již Bivoj jasně lepším týmem.

Doufejme, že kluci navážou na dobrou efektivitu v zakončení a poctivou obranu i v domácích utkáních. Ideální by bylo vyhrát oba domácí zápasy a tím získat mečbol.