Milé Bivojky, milí Bivojové, milá Bivojčata a milí rodiče :)

i přes nevlídnou společenskou situaci náš klub vykročil do nového roku pravou nohou a otevírá pro své členy a Vás rodiče své nové administrativní zázemí v centru města. Už žádné předávání dokumentů tak zvaně na ulici nebo čekání na razítko či potvrzení! V Kostelní ulici vzniká plnohodnotný sekretariát klubu, jako jeden z cílů vytyčených v programu podpory Českého florbalu. 

V nových prostorech bude vytvořeno zázemí pro nezbytnou administrativu a archiv, budou zde probíhat pravidelné trenérské rady a týmové porady. Sekretariát bude plnit i funkci výdejního místa našeho fanshopu. Věříme, že se nám tímto povede podstatně zkrátit dodací lhůty vybraných produktů. V neposlední řadě zde počítáme s vytvořením výdejního minimalistického ubytovacího zázemí pro hostující hráče. 

Je to důležitý krok v profesionalizaci našeho klubu, který následuje podobně velké kluby v regionu. Na druhou stranu se zatím nejedná o žádné nobl prostory s reprezentativním nábytkem. Je to zařízeno z toho, co bylo aktuálně k mání u příbuzných či známých, ale k našemu účelu to na rozjezd bude stačit. Jak pevně doufám, tak tyto prostory budou zdobit Vaše brzy získané trofeje a zrodí se zde celá řada zajímavých sportovních a společenských projektů, které nás všechny budou bavit.

Ještě jednou nám všem, co nejvíce florbalu a svobody v tomto roce!


Tomáš Arazim

Bivoj se nikdy nevzdává - Bivoj je veselé mysli :)