Letní soustředění se koná za podpory Ústeckého kraje. Děkujeme 


Přihláška k vyplnění : ZDE

Kompletní informace o letním soustředění mládeže

Letošní soustředění mládeže se koná v Rekreačním areálu POSLŮV MLÝN, PSČ 472 01 Doksy. 

je určené pro hráče družstev juniorů a dorostu (ročníky 2003-2006), starších žáků (ročníky 2008-07), mladších žáků (ročníky 2010-09), elévů (ročníky 2012-11) a přípravky (ročníky 2014-13). U dětí ročníku 2014 je rozhodnutí na trenérovi kategorie přípravky. A také pro hráčky ročníky 2013 - 2009.

Kapacita letošní akce je jako vždy omezená, proto je nutné dodržet termíny odevzdání přihlášek a provedení platby, které jsou uvedeny v přihlášce. O celkovou spokojenost mladých Bivojů se bude starat více než desetičlenný tým trenérů.

Termín : 10. 07. – 17. 07. 2021

Doprava : autobusy

Odjezd : sraz 13:30 na parkovišti za hlavní poštou Litvínov

odjezd cca 14:15 hod.

Návrat : cca ve 12:00 na místo odjezdu

Účastnický poplatek : 3.900,- Kč

Účastnický poplatek obsahuje NOVĚ účastnické tričko, plnou penzi (5x denně strava + pitný režim), ubytování, dopravu účastníků, dopravu kol, pronájem sportovišť a doprovodné aktivity.


Ubytování:

Zajištěno ve 4 až 5-ti lůžkových chatách v samostatné části střediska.

Nejmladší účastníci budou ubytováni ve 3 až 4 lůžkových pokojích v pavilónu se sociálním zařízením.

LETOS Z HYGIENYICKÝCH DŮVODŮ BUDEME PREFEROVAT PAVILONY

Stravování:

Zajištěno celodenní stravování (snídaně formou bufetu – svačina – oběd – svačina – večeře). Pitný režim bude přizpůsoben tréninkovému procesu.

Tréninkové jednotky:

Hlavní tréninkové jednotky budou probíhat v hale, která není součástí rekreačního střediska a kam probíhají přesuny na kolech. Dle tréninkových plánů budeme dále využívat venkovní plochy střediska a malou tělocvičnu.

Ostatní služby:

K dispozici je nepřeberné množství venkovních sportovišť, vlastní písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody. Dále jsou k dispozici klubovny, herny, učebny a tělocvična.

Doprovodný program:

Účastníci budou rozděleni do tréninkových skupin dle pohlaví a věku. Každá skupina bude mít svého trenéra a 2 asistenty, kteří dětem zajišťují činnost. Tréninkové jednotky budou probíhat třífázově (dopoledne – odpoledne – v podvečer). Po dobrých zkušenostech z minulých let jsme opět zařadili cyklistické výlety, kdy jedna tréninková fáze bude vždy na kolech.

Během soustředění budou vyhlášeny sportovní turnaje ve stolním a líném tenisu, přehazované apod. Podle počasí bude využíván přírodní rybník ke koupání.

Vzhledem k lokalitě bude pro nejmenší zařazena vyhlídková platba po Máchově jezeře a pro starší účastníky cyklo výlet spojený s výšlapem na hrad Bezděz.

Další podrobnosti zveřejníme v 1.polovině června.