"Po loňské covidovém sezóně – jakási nultá sezóna, která neumožnila žákyním odehrát žádné soutěžní utkání a tréninky probíhaly téměř výhradně online formou, letos vstoupily žákyně do svého prvního soutěžního roku s opravdovým florbalem. Žákyně jsou letos rozděleny do 3 týmů. Jeden mladší, který tvoří 7 holek a dva týmy starších žákyň, kde hraje celkem 16 děvčat. 

Všechny , ale trénují v jedné tréninkové skupině. Od začátku vytvořily perfektní partu (tomu pomohlo společné soustředění v Sušici a spousta dalších týmových akcí) a s chutí se pustily do trénování. Čekalo a stále nás čeká spousta práce a tréninkových hodin, ale již teď se začíná naplno projevovat tahle dřina a zábava v jednom nejen ve výsledcích, ale také především v herním projevu, technické zdatnosti a dalších herních dovednostech. Dost nám toho ještě chybí, ale holky rozhodně nemají malých cílů.

Mladší žákyně spolu s Chomutovem vévodí lize mladších žákyň – z 15 utkání prohrály pouze 3x a to vždy pouze o jeden gól. Starší žákyně se v posledních utkáních dočkaly svých prvních vítězství. Ale to co je pro spojené žákyně nejdůležitějším pojítkem jsou jejich vzájemné vztahy a chuť na sobě pracovat a stále se zlepšovat.  A já jim za to děkuji",  hodnotí rok 2021 hlavní trenér žákyň, Jiří Ondráček.

My trenérovi děkujeme za odvedenou práci a holkám držíme palce a v dalším společném snažení. 

Všem pohodové Vánoční svátky.