Milé Bivojky, milí Bivojové, Vážení rodiče,

všichni prožíváme po všech stránkách náročné období, ale doufám, že to nejhorší máme již za sebou. Začali jsme trénovat, chodit do školy, vídat se s přáteli. Spolu s přípravou nové sezony, jsme se znovu ohlédli, za tou uplynulou a na svém posledním dubnovém jednání Výkonný výbor rozhodl o dalším snížení členských příspěvků za uplynulou sezonu 2020/21 a sice na 50% + 500,- Kč na "startovné 2021". 

Kategorie, které měly platit 6000, - bylo sníženo na 3500,-  muži, ženy, junioři a juniorky.

Kategorie, které měly platit 4800, - bylo sníženo na 2900,- dorost, dorostenky, starší žáci, mladší žáci, starší žákyně.

Kategorie, které měly platit 4000, - bylo sníženo na 2500,- mladší žákyně, elévky, elévové a přípravky.

Veškeré přeplatky budou převedeny do podzimních příspěvků následující sezony 2021/22. Bude to časově náročná mravenčí práce, každý bude o stavu svého konta členských příspěvků informován individuálně. 

Pro představu členské příspěvky a další platby členů klubu tvoří cca 40% ročních příjmů klubu a slouží výhradně k úhradě nákladů spojených s pronájmy tréninkových prostor, odměn trenérů a nákladů spojených s pořádáním ligových zápasů - startovného do soutěží, cestovného, pronájmu haly a odměn pořadatelského týmu. Ilustrativní příklad - Rok 2019.Nikdy se na příspěvky nedíváme pouze z pohledu jednoho konkrétního družstva, které může být v elévech nebo žácích finančně soběstačné, ale pohledem celé mládežnické kategorie, ženské nebo mužské složky a celého klubu.

Případné reklamace stavu konta členských příspěvků budeme řešit na základě výpisů z účtu věcně a s klidem. 

Předem díky, jsem jenom člověk :)

Tomáš Arazim / Předseda klubu