Výraznou transformací projde trenérská složka klubu. Tým mužů nadále nepovedou lodivodi Globočník s Jirečkem a mužská juniorka se bude muset obejít bez Ivana Martinovského.

“Tým potřebuje nový impulz a tak se naše výměna nabízela. S Oldou jsme nebyli proti, naopak jsme tenhle tah vedení sami podpořili. Přejeme klukům aby šanci, kterou mají v Národní lize vzali pořádně za pačesy,” říká ke změně na trenérské lavičce Globočník. 

“Máme několik zajímavých nabídek na nové angažmá. Během takhle krátké doby se nám jich s Petrem sešlo poměrně hodně, budeme se o tom muset ještě poradit. Zkušenost s litvínovským Áčkem nás oba hodně obohatila,” dodává druhý z dvojice Oldřich Jireček. 

Již dříve svůj konec v SK BIVOJ oznámil Ivan Martinovský, který patřil k velmi oblíbeným trenérům mládeže. Jeho budoucnost je známá, Ivan se vrací do svého mateřského oddílu Podbořan, kde bude působit jako šéftrenér. "Bylo mi ctí. More Bivoj,"

“Všem trenérům za jejich práci děkuji. Ivanovi držím palce ve staronovém působišti. S Oldou a Petrem se ještě budeme bavit o možném pokračování u jiné kategorie,” dodává předseda oddílu Tomáš Arazim.

A kdo povede muže a juniory v nové sezóně? Jména trenérů se dle vyjádření vedení klubu dozvíme v následujících týdnech.