úterý 5.2.2019

Bivojové nestačili na Karlovy Vary

Bivojové se představili v karlovarské sportovní hale, kde byli favoritem rozhodně domácí hráči.

V samotném zápase šli notně oslabení bivojové až do tříbrankového vedení. Vedení si díky pozorné obraně drželi až do 38.minuty, na konci které domácí srovnali skóre. Bivojové se však dostatečně nekoncentrovali, a inkasovali zbytečně ještě 14 vteřin před koncem druhé třetiny a skóre se překlopilo na domácí stranu (4:3).

Dvě minuty po začátku třetí třetiny si vybral slabší chvilku jinak výborný litvínovský brankář, když propustil slabou střelu z poloviny hřiště (5:3), což se ukázalo jako rozhodující zářez do již unaveného malého počtu hostujících hráčů.

Bivojové i přes porážku znovu ukázali, že se poslední zápasy herně i výsledkově dokáží vyrovnat i těm nejlepším týmům soutěže.

Karlovy Vary - Bivoj Litvínov 10:5 (1:3, 3:0, 6:2)

branky: 3. Štěpán Cvekl, 6. Daniel Hulič, 11. Daniel Hulič, 57. Ondřej Tichý, 60. Ondřej Tichý

Vyjádření trenéra:

„Domácí ukázali, že nejsou náhodou na třetím místě. Nicméně bodovat se tady určitě dalo. Bohužel nám chybělo skoro deset hráčů základní sestavy, a další čtyři hráči nedohráli tento zápas kvůli menším zraněním. Další zápas bysme měli být po delší době opět kompletní a určitě chceme bodovat.“

Sestava

B: Chyna, Vybíral

O: Vacín, Krejčí, Rybka, Cvekl O.

Ú: Pitko, Žitko, Strejček, Hulič, Hocelík, Procházka, Tichý, Cvekl Š.

Skořepa, Skuhrovec, Pecháček

V dalším zápase se Bivoj Litvínov představí na domácím hřišti v sobotu 9. února od 18:00. Soupeřem jim bude tým z Náchoda.