sobota 26.1.2019

4+1 otázek - Vaše pravidelná dávka Bivojství

Dnes si společně představíme novou "tvář" Bivoje. Tvář, kterou budete nejčastěji vídat skrytou v brankářské masce.

Přesně tak. Do dnešního 4+1 jsme si vybrali Lukáše Chynu.

#97
Post: Brankář
Výška: 181 cm
Váha: 74 kg

Do obou zápasů od tvého příchodu do Bivoje 11.1. jsi nastupoval jako brankář číslo jedna a byla z toho důležitá výhra v prodloužení nad Budějovicemi a prohra nad lídrem soutěže Black Angels. Jaké jsou zatím tvé pocity z hostování?

Jsem nadšen, škoda jen, že se nám nepovedlo sebrat alespoň pár bodů Black Angels, určitě by nám to pomohlo do dalších bojů. Bohužel poslední minuty nás vždycky stály cenné body.

Pocházíš z České Lípy, ale v současnosti jsi hráčem FBC Liberec, co tě vedlo k hostování do Bivoje? Na trénink to přeci jen nemáš úplně nejblíž.

V Liberci nejsem vytěžován tak jak bych si představoval, na druhou stranu, letos je tam opravdu silný tým a velká konkurence, tak k mé šanci v lize zatím nedošlo. Hledal jsem případné střídavé hostování, kde bych se mohl rozvíjet, rozchytat a případně právě pomoci týmu ze spodku tabulky. Proto jsem rád, že jsme se dohodli právě s Litvínovem. 1 liga je dneska už dost kvalitní a vyrovnaná.
A ta cesta? Kvůli těm borcům mi za to stojí 🙂

V předposledním zápase jste nastoupili proti nejofenzivnějšímu týmu celé soutěže Black Angels. V čase 34:56 jste prohrávali již 1:6 ,ale pak se Vám povedlo utkání zdramatizovat. Vnímal jsi zlepšený výkon týmu?

Tak Black Angels je sice tabulkově nejlepší tým 1 ligy ale já ho určitě tak nevnímám. Věděl jsem, že je to tým se kterým rozhodně můžeme bodovat, o tom se přesvědčili i kluci a začalo se hrát od půlky druhé třetiny úplně jiné tempo. Chuť po vyrovnání určitě byla, ale chybělo trošku toho štěstíčka.. Jsem rád, že jsme to za stavu 1:6 nezabalili.

Nyní máte za sebou první polovinu víkendového dvoukola. Včera jste s Florbal Ústí opět smolně prohráli až v koncovce utkání a nyní se chystáte na cestu do Brna. Jaké byly a vlastně ještě jsou cíle pro tento víkend?

Já osobně jsem věřil, že tento víkend jsem schopni udělat minimálně dva body. V pátek to proti Ústí bohužel těsně nevyšlo, ale v Brně si dáme reparát a určitě se o to popereme a uvidíme jak se to bude vyvíjet.