úterý 29.1.2019

Bivojové z prodlouženého víkendu bez bodu

 
 
 

Na zápas do Brna odjeli bivojové ve značně oslabené sestavě, a na výkonu i výsledku to bylo znát.

Bivojové se v posledních třech zápasech utkali z aktuálně nejlepšími třemi týmy prvoligového pelotonu.

Před týdnem na půdě vedoucích Black Angels definitivně ztratili šanci na body až dvacet vteřin před koncem, když obdrželi branku do prázdné branky na konečných 6:8.

V zápase s Ústím na Labem čekalo na litvínovské hráče překvapení v podobě zcela nových mantinelů, na které si hravě navykli už do poloviny utkání. Jenomže to už prohrávali o tři branky. Skóre se pak vyvíjelo podobně jako s Black Angels. Bivojové prohrávali na začátku třetí třetiny 3:6, mocně dotahovali až na 6:6, ale minutu před koncem inkasovali z náhodného nahození a deset vteřin před koncem do prázdné branky na konečných 6:8.

Na zápas do Brna odjeli bivojové ve značně oslabené sestavě, a na výkonu i výsledku to bylo znát. Litvínovským hráčům hlavně ve druhé polovině zápasu nešla upřít snaha porvat se o lepší výsledek, ale v pohodě hrající soupeř si došel zaslouženě pro všechny tři body. Bivojové si navíc smolně vstřelili hned čtyři(!) vlastní branky.

Pátek 25. ledna:

Bivoj Litvínov - Ústí nad Labem 6:8 (1:3, 2:2, 3:3)

branky (asistence):17:47 Ondřej Tichý (Ondřej Krejčí), 32:17 Tomáš Skalitz, 38:56 Ondřej Tichý (Daniel Hulič), 44:03 Lukáš Pudil (Tomáš Skalitz), 48:52 Michal Skuhrovec 57:35 Michael PitekNeděle 27. ledna:

Hattrick Brno - Bivoj Litvínov 10:4 (3:0, 4:2, 3:2)

branky (asistence):34:49 David Procházka (Daniel Hulič), 39:48 David Procházka (Daniel Hulič), 40:32 Martin Strejček (Daniel Hulič), 55:38 Daniel Hulič (Michal Skuhrovec)

Vyjádření trenéra:

„V pátek jsme byli zpočátku na nových mantinelech lehce dezorientovaní a na skóre to bylo znát. Nicméně jsme i za nepříznivého stavu hezky zabojovali a dostali jsme se k bodům hodně blízko. Škoda toho náhodného rozhodujícího gólu a nevyužité šance v závěrečné power-play.

V neděli jsme sice ztratili šanci na body brzo, ale alespoň jsme vyzkoušeli nové varianty v naší hře do dalších důležitých zápasů, které nás ještě do konce základní části čekají.“

Sestava:

B: Stojka, Vybíral, Chyna

O: Skuhrovec, Vacín, Krejčí, Valtr, Rybka, Cvekl On.

Ú: Hocelík, Tichý, Hulič, Pitek, Fanta, Vitvar, Skalitz, Procházka, Strýc, Pudil, Žitka, Cvekl Šť.

Skořepa, Pecháček, Jireček, Jireček

V dalším zápase se Bivoj Litvínov představí v pátek 1. února od 20:00 na hřišti Karlových Varů.

Na domácím hřišti pak v sobotu 9. února od 17:00 hodin ve veledůležitém zápase s Náchodem.

Redakce
SNOEKS platinum natural orion město Litvínov RESTAURACE SEVERKA itm mostmšmt