pátek 1.2.2019

4+1 otázek - Vaše pravidelná dávka Bivojství

 
 
 

Pro dnešní rozhovor jsme si nemohli vybrat nikoho jiného než Michaela "Runestig" Pitka. Ten si v zápase proti Florbal Ústí dal luxusní narozeninový dárek v podobě  parádního nájezdu


#69

Post: Útočník
Výška: tajné
Váha: tajnéMáte za sebou velmi těžký víkend. Dva zápasy za 3 dny a z toho jeden v Brně, navíc proti soupeřům ze špičky ligy. Jak se po tak náročném dvoukole cítíš?

Opravdu se jednalo o těžké soupeře a věřím, že jsme do toho všichni dali maximum a je velká škoda, že se nepovedl ani bod. Já jsem furt plnej energie a ani po tak náročném víkendu mi to nedělá problémy.Proti Florbal Ústí to bylo drama až do posledních minut a to i díky tvému parádnímu nájezdu, kterým jsi srovnal na 6:6. Šel jsi od začátku s tím, že budeš zakončovat takto?

Na nájezd jsem šel s chladnou hlavou a věděl jsem co udělám je to taková moje jistota co mi zatím vychází, bohužel škoda že to ani na ten bod nestačilo.V neděli proti Brnu jste stoupající formu nepotvrdili. Co se stalo? Bylo Brno o tolik lepším týmem, nebo jste si vybrali trochu té pověstné smůly? V utkání jste si dali několik vlastních branek, jinak by asi skóre nemuselo být až tak rozdílné.

Ty vlastní góly byly smolný, ale chyběla nám střelba na bránu a trochu toho štěstí a bojovnosti. Brno předvedlo dobrej výkon a zaslouženě vyhrálo.Nyní Vás čeká zápas s dalším silným soupeřem. Karlovy Vary jsou na třetím místě tabulky a k tomu hrajete ještě netradičné v pátek. Myslíš si, že se tyto změny mohou na týmu nějak podepsat?

Spousta klíčových hráčů bohužel bude chybět a taky nebude čas aby jsme se na tréninku sešli všichni, jak už to u nás chodí, ale nutně potřebujeme body a rozhodně nic nedáme zadarmo. Věřím že nějaké bodíky přivezeme, v domácím zápase jsem s Vary sehráli vyrovnané utkání a na to musíme navázat.Otázka z klubu:

Je o tobe známo, že jsi lamač dívčích srdcí a tvoje působnost se rozhodně neomezuje jen na ČR. Takže které dívky jsou podle tebe nejlepší?

Lamač nevím to bude určitě jen nějakej drb 😀 ale rozhodně Češky  Netradičně již dnes se Bivojové utkají s týmem FB Hurrican Karlovy Vary

Video online můžete sledovat ZDE
Textový online případně ZDE

MS
SNOEKS RESTAURACE SEVERKA titan multiplast město Litvínov orion mšmt platinum natural