úterý 13.8.2019

ODJEZD + SEZNAM ÚČASTNÍKŮ - Letní soustředění mládeže 2019

 
 
 

Vážení přátelé, hráči a rodiče.

na letní soustředění jede letos 75 dětí a 12 trenérů, seznam je uveden níže. Kdo nemá nebo zapomněl ještě rychle navštivte se svým kolem servis a se správným formulářem svého lékaře!!!

  • Termín soustředění: 17. 08. – 24. 08. 2019
  • Doprava: Autobus + mikrobus
  • Odjezd: sraz v sobotu ve 13:30 na parkovišti za hlavní poštou Litvínov, kontrola zdravotní dokumentace + nakládka kol = odjezd cca 14:15 hod.
  • Návrat: cca ve 13:00 na místo odjezdu

Kontaktní osoby:

Zdeněk Picek +420 725 952 753 zpicek@skbivoj.cz

Tomáš Arazim +420 776 111 991 klub@skbivoj.cz



 
Seznam účastníků :
p.č. Příjmení Jméno
1 Arazim Matyáš
2 Arazim Tobiáš
3 Beneš Jakub
4 Bláha Michal
5 Hlava Marcel
6 Kotlan Vojtěch
7 Lukáš Filip
8 Milerová Natálie
9 Pecka Matěj
10 Pipota Filip
11 Starý Tobiáš
12 Suk Ondřej
13 Šabaka Daniel
14 Šefrhansova Darja
15 Šuta Vojtěch
16 Tuchyňa Tadeáš
17 Vácha Václav
18 Babík Josef
19 Baxa Jiří
20 Bringler Václav
21 Císařovský David
22 Dittrich Lukáš
23 Kučera Ondřej
24 Loos Michal
25 Mestek Rostislav
26 Miškovič Lukáš
27 Pecka Jiří
28 Studnička Josef
29 Urban Vladimír
30 Tacina Jakub
31 Vrzák Štěpán
32 Červenka Matěj
33 Franěk Adam
34 Hájek Michal
35 Homola Lukáš
36 Chalupný Jáchym
37 Jenka Patrik
38 Kokš Dominik
39 Larson Jakub
40 Leština Josef
41 Loos David
42 Lukáš Tomáš
43 Mašek Lukáš
44 Nestler Nikolas
45 Stent Jemie
46 Turaz Michal
47 Weps Richard
48 Zeman Jakub
49 Zemčík Filip
50 Anděl Kryštof
51 Balín Lukáš
52 Dvořák Martin
53 Fuňák Ondřej
54 Hruštinec Matěj
55 Jupa Jan
56 Jupa Josef
57 Kaprhál Lukáš
58 Kovalík Lukáš
59 Krejza Rostislav
60 Langhammer Jan
61 Mercante Filippo
62 Vokáč Jan
63 Vostárek Lukáš
64 Barochová Adéla
65 Bočkajová Kateřina
66 Cingelová Natálie
67 Císařovská Adéla
68 Janouškovcová Aneta
69 Krupová Klaudie
70 Kýhosová Veronika
71 Pálová Soňa
72 Rejlková Iveta
73 Rosenbaumová Karolína
74 Rudolfová Barbora
75 Weissová Aneta
Seznam trenérů:
p.č. Příjmení Jméno
1 Arazim Tomáš
2 Picek Zdeněk
3 Dvořák Matěj
4 Šuta Jan
5 Šabaka Daniel
6 Rác Rudolf
7 Baxa Jiří
8 Vrzák Jan
9 Suk Roman
10 Tacina Rudolf
11 Picek Dominik
12 Cvrček Daniel
Redakce
RESTAURACE SEVERKA itm mostINNO-COMP platinum natural SNOEKS město Litvínov greiner packaging