sobota 23.2.2019

4+1 otázek - Vaše pravidelná dávka Bivojství

 
 
 

"Neseďte v sobotu večer doma u televize a přijďte podpořit své spoluhráče, kamarády a známé"

Bivojské áčko dnes čeká rozhodující zápas sezóny. Nebojíme se ho přirovnat k "superfinále". Dnes jde doslova o všechno. Poslední zápas základní části proti TJ Slovan Havířov rozhodne o tom, jestli budou mít Bivojové možnost bojovat o prvoligovou příslušnost pro příští sezónu. 

Pozvání naší redakce tentokrát přijal největší mladíček v áčku

Jiří (Gigi) Vybíral

#35

Post: Brankář
Výška: 190cm
Váha: 100kg
Hůl: nemá


Již v juniorském věku jsi se stal nedílnou součástí áčka. Loni jsi dokonce velkou měrou přispěl k výhře v play-down na Chomutovem. Jak velký je rozdíl mezi juniorskou a mužskou soutěží?

K áčku jsem se dostal jak slepý k houslím 😀 a jsem rád že už v tomto věku dostávám příležitost chytat v áčku. A rozdíl mezi juniorskou a mužskou soutěží? Podle mého je mužská soutěž více o technice a je rozhodně fyzicky náročnější.

Minulý týden jsi nakouknul do brány, dostal 8 fíků od Kladna a jel domů. Jak se vyrovnáváš s takovým přídělem?

Na zápas s Kladnem jsem raději zapomněl už cestou do sprchy, protože 9 střel 8 gólů byl můj nejhorší výkon, ale na druhou stranu jsem rád, sklizeň mohla být i větší.


Poslední a nejdůležitější utkání se kvapem blíží. Můžeš nám popsat jak probíhala příprava?

Na zápas se Slovanem Havířov se připravuju vcelku stejně jako na každý jiný zápas a jak se říkalo za války „ počkáme a uvidíme“ s čím přijede soupeř.


Je jasné, že v sobotu se Vám bude hodit podpora diváků, chtěl bys naším prostřednictvím něco vzkázat těm, kteří váhají, jestli na halu dorazit?

Neseďte v sobotu večer doma u televize a přijďte podpořit své spoluhráče, kamarády a známé v nejdůležitějším zápase letošní sezony a staňte se šestým hráčem domácích Bivojů. Za každé ruce a hlasivky budeme rádi. A můžete podpořit dobrou věc pro Radka Zelinku #ZELIBOJUJ


Tradiční otázka z klubu

Z interních zdrojů víme, že jakmile jsou k tomu je trochu vhodné podmínky, stává se s z tebe velký turista. Co nejzajímavějšího tě potkalo na tvých toulkách po Meziboří?

Když jsem šel jednou na trénink o letní přípravu tak u sportovní haly jela proti mně popelnice. Jako správně vychovaný mladík jsem jí chtěl zastavit, což se mi povedlo. Z popelnice vykoukl kámoš a seřval mě, že jsem mu zkazil rekord 😀


A nezapomeňte dnes tj. v sobotu 23.2. od 18:00  SH Koldum

MS
SNOEKS orion titan multiplast RESTAURACE SEVERKA William Art platinum natural itm most