úterý 10.9.2019

Bivoj skončil v poháru ve 4. kole

"A" tým skončil v poháru překvapivě ve čtvrtém kole, když prohrál s přeborním týmem FBC Unhošť 5:6pp, přičemž tým trenéra Globočníka ve třetí třetině vedl už 5:2. Vyjádření a komentář hlavního trenéra níže v článku.

"Předně musím smeknout před soupeřem, zejména brankář Unhoště podal neuvětitelný výkon. Pro "A" tým měl pohár doplňkový charakter před začátkem ligy. Prostor zde měli dostat zejména hráči, kteří v sezóně tolik času na hřišti mít nebudou. Náš věkový průměr byl okolo 22 let!

V poslední řadě někoho mohlo zarazit střídání brankářů v poslední třetině, kdy dobře chytajícího Vybírala vystřídal za stavu 2:5 z pohledu domácích mladík Chabr. Matěj je nadějný brankář, který do soutěže mužů teprve začíná nakukovat. Pokud na sobě bude pracovat, tak bude do pár let základním stavebním kamenem mužstva, což prokázal i v tomto utkání, přesto že inkasoval 4 branky v poměrně rychlém sledu.

Do zápasu s Jeleny jsme nastoupili hned bez pětice hráčů základní sestavy. Ačkoliv jsme slibně rozehrané utkání jednoznačně měli dotáhnout do vítězného konce, nepropadám po prohře panice. Naopak z prohry se lze dobře poučit a hráči, kteří utkání hráli, získali cenné zkušenosti, které mohou ve své budocí florbalové kariéře zhodnotit."