pátek 8.3.2019

4+1 otázek - Vaše pravidelná dávka Bivojství

 
 
 

Již zítra nastoupí naše juniorky k prvnímu domácímu utkání playoff, ve kterém na SH Koldum přivítají rivalky z Bulldogs Brno.

Juniorky jsou díky postupu do playoff naším letos nejúspěšnějším týmem v elitních soutěžích, rozhodně tak nemohly holky zůstat bez povšimnutí naší redakce.

Pro dnešní rozhovor jsem si vybrali hráčku Bivojek, která ač zatím věkem pouze dorostenka, předvádí v týmu juniorek skvělé výkony, které korunovala vyhlášením nejlepší hráčkou úvodního utkání této playoff série.

Tereza Šalátová

#78

Post: Útok
Výška: Tajné
Váha: Neuvádí se
Hůl: Levá

Pro playoff si Vás zvolilo trošku nečekaně Brno, jaký jsi měla z této volby pocit?

Tak rozhodně jsme to nečekaly že si nás vybere Brno, čekaly jsme spíše něco blíž.

První utkání skončilo 2:5, o vítězství Brna prakticky rozhodla první třetina, kdy jste inkasovali 3 branky, co se na Vaší hře měnilo pro další část zápasu?

Ano první třetina se spíše odehrála na čepelích domácich hráček, ale po druhé třetině, kdy nás trenéři namotivovali, tak to šlo o poznání lépe, ale hold góly jsme už nedaly.

Je před Vámi první domácí utkání playoff. Jak se těšíš?

Já osobně se těším moc. Je to moje první sezona za Juniorsky, takže i první playoff a doufám že jim ukážeme, že si neměly vybrat Bivoj.

Co bys ráda vzkázala fanouškům?

Tak fanouškům bych chtěla poděkovat za veškerou podporu a účast na našich zápasech. A rozhodně bychom si přaly, aby to v tomto měřítku zůstalo. Takže věřím, že mluvím za celý tým, pokud řeknu "Děkujeme"

Otázka z klubu:

Dle zákulisních informací je tvým velkým florbalovým vzorem tvůj trenér Vadim Všetula. Co je na tom pravdy?

Ano Vadim je můj trenér, ale ten kdo mě dostal k florbalu je pan trenér Ondráček, takže já osobně se spíše přikláním k němu než k Vadimovi.

Terce děkujeme za rozhovor a přejeme jí a celému týmu Bivojek hodně štěstí v zítřejším utkání

MS
město Litvínov William Art RESTAURACE SEVERKA mšmt SNOEKS titan multiplast platinum natural