neděle 3.11.2019

Bivojové bez bodu

Hráči A-týmu mužů o víkendu zavítali na hřiště souseda v tabulce TJ Kobylis. Bivoje tak čekal důležitý zápas o šest bodů. Od začátku utkání však Litvínovští kupili jednu chybu za druhou a soupeři darovali dvě úvodní branky, následně nevyužili své velké brankové příležitosti a naopak přidali další hrubice, které znamenali v důsledku 5:0 pro domácí. Do druhé třetiny nastoupili Bivojové velmi aktivně, ačkoliv poprvé skórovali až ve svém oslabení, když se prosadila posila z Kladna Sergei Grebenshchikov. Bivojové sice do přestávky stihli ještě jeden gól, nicméně se nevyvarovali výpadku koncentraci v závěru třetiny a tak se šlo do kabin za stavu 8:2. Do třetí třetiny nastoupili muži z pod Krušných hor ve stylu vabank s cílem vykřesat alespoň jiskřičku naděje. Jelikož jim nic jiného nezbývalo, hráli Bivojové už v úvodu v šesti mužích v poli. Kýžený výsledek se bohužel nedostavil, naopak Kobylisy navyšovali skóre, které se zastavilo až za stavu 15:4. Komentář trenéra Litvínovských Petra Globočníka: “Je velká škoda úvodu zápasu a celkové nedisciplinovanosti, která nás stala nejen slušnější výsledek, ale taky možnost bojovat o body do tabulky. Nemůžeme si dovolit opakovat stále stejné chyby. Chceme se stále pokusit proklouznout do play-off, ale to znamená překopat vše, čím jsme se doteď prezentovali.