úterý 10.12.2019

Šňůru proher si Bivojové prodloužili

Bivojové na vlně proher

V neděli se černožlutí vydali změřit síly s týmem z Králová Dvora, který jim v úvodu sezóny podlehl po samostatných nájezdech.

Že střetnutí to bude jiné napovídala očesaná sestava hostí z Litvínova, ve které se poprvé objevili i tři hráči z bivojské juniorky. Domácí se od úvodu utkání tlačili do zakončení, ale jejich pokusům čelili Bivojové až do posledních minut prvního dějství, kdy však inkasovali hned dvakrát. Díky tomu, že v samotném bývalý brankář litvínovských udržel čisté konto i přes monstr šanci hostí, zůstalo skóre po dvaceti minutách 2:0 z pohledu domácích.

Po desetiminutové přestávce si týmy vyměnili strany, ale obraz hry se více méně nezměnil. Hosté se snažili bránit a domácí hledali skulinky v jejich obraně. To se jim podařilo celkem třikrát a tak do poslední třetiny šli s pohodlným náskokem pěti branek.

Třetí třetina se stále více méně formalitou. Padlo celkem osm branek z toho celkem šest v síti Vybírala, který odchytal i přes množství obdržených branek dobré utkání.

“Je škoda, že jsme i v momentě, kdy utkání bylo rozhodnuté nedokázali hrát více odvážně a umožnili si domácím na hřišti dělat doslova co chtějí. Utkání musíme hrát celých 60 minut i proto, že se začínáme připravovat na play-down. Jsem rád, že mladé pušky ukázaly potenciál”. Hodnotil utkání trenér hostí Petr Globočník