pondělí 6.4.2020

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ BUDE!

 
 
 

Milé Bivojky, Bivojové a Bivojčata.

Věřím, že i přes ne zcela ideální podmínky nezahálíte a jdete se občas projít, proběhnout nebo projet na kole a otloukáte každý den florbalkou a míčkem omítku někde na chodbě nebo alespoň ve svém pokojíčku :) 

Milí rodiče, věřím, že máte pro své děti ještě stále dostatečné množství lásky a pochopení. Doufám, že to zatím dáváte a užíváte si vzájemné rodinné pospolitosti.

Množí se nám samozřejmě dotazy ohledně turnajů a soustředění. I přesto, že není zcela jasné, jak se bude situace kolem shromažďování vyvíjet, my Bivojové zůstáváme optimisté.

Po diskusi s organizátory Nisa Open víme, že již nyní hledají náhradní zářijový termín. Pokud tedy turnaj nebude nyní, na konci jara, bude na podzim.

Po diskusi s pronajímateli sportovních zařízení v Doksech, s Letním soustředěním počítáme!!! Máme vyjednaný prodloužený termín pro platbu záloh. Zde samozřejmě musíme dodržovat jistá pravidla pro rezervace. Pronajímatel nám vyšel vstříc a přidal nám 14 dní. Ale aktuálně čelí dalším a dalším poptávkám na pozdní srpnové termíny. Proto, prosím, své rozhodnutí neodkládejte a svou účast na soustředění potvrďte nejpozději do 27.4.2020 svou platbou a odevzdanou přihláškou. (FIO 171919492/2010 pod variabilním symbolem: 2022 a s textem: Letni SOU jméno hráče).

Co víme, že se v žádném případě nemusíte se bát, že by jste o nějaké peníze přišli. Pokud se některá plánovaná akce neuskuteční. Vše Vám bude vráceno na účet nebo po individuální dohodě převedeno do příspěvků na další sezónu.

Děkujeme za důvěru. 

Přejeme pevné zdraví a doufám brzy na viděnou.

Předseda klubu

Tomáš Arazim
greiner packaging mšmt INNO-COMP itm mostplatinum natural titan multiplast William Art