neděle 3.5.2020

Legendy o Bivojovi díl čtvrtý

 
 
 

Prej vás ty holčičí storky baví, tak pro vás máme zase jednu a to né ledajakou. Minule bylo florbalové stáří (Hoci sorry jako) tak teď dáme něco aktuálního. Dnešní vyprávění bude o holce který sluší kopačky stejně jako sálovky, o tý co chápe, že to pravý repre není v Mostě…. Dneska si budeme povídat s Nelou Havlínovou.

kolik ti je?

je mi 19 let

Co aktuálně děláš?

Studuju sportovní management a ekonomiku podnikání.

Kam nejraději jezdíš na dovolenou?

Vyloženě nějaké speciální místo nemám, ale preferuju přírodu a klid.

Co děláš když zrovna náhodou nepiluješ skills ve flóčku?

Mimo flocka rada hraju na klavir, ktery teda momentalne nevlastnim😄 ráda se projdu venku, koukám se na seriály, ale učení jde spíš mimo mě.

Co si ráda poslechneš?

Co se týká hudby, poslouchám asi úplně vše. Samozřejmě mám své oblíbené interprety, ale většinou mám ráda když najdu něco, co nikdo nezná.

Tvoje oblíbená kejča?

Doteďka jsem hrála s fatpipem. Konkrétně Fatpipe RAW concept 29. Musim říct že z týhle hokejky jsem byla nadšená, jak moc lehká je, ale zároveň jsem 2 zlomila, což u mě není zvykem. Nakonec si stejně každý zvykne na to, co právě má. Ve výsledku je to asi jedno.

Nejlepší sport podle tebe (řekni flórbal, řekni flórbal - redakce)?

Nejlepší sport? Upřímně je jich víc, asi by mě ani nebavilo pořád hrát florbal. Ráda si zahraju pingpong, badminton, fotbal.

No dobře, ale je teda lepší florbal, nebo fotbal?

florbal, ale někdy si ráda zavzpomínám na fotbal

Sportovní vzor?

Sportovních vzorů mám hrozně moc, protože každej má něco. Byli bychom tu ještě zítra kdybych to měla jmenovat. Ale nějaké ty příkldy jsou například Ellen Rasmussen, Neymar, Puljujärvi, Alexander Rudd, ale taky moje mamka (je dobrý, když děti nezapomínají na svoje rodiče, respekt! - redakce)Kdy si začínala s florbalem a kdy jsi se dostala do Bivoje?

S florbalem jsem začínala asi ve 13 letech a do Bivoje jsem se dostala skrz školní florbal.

Tvůj nejlepší a nejhorší florbalový zážitek?

Nejhorším a nejlepším zážitkem by se dalo popsat loňské juniorské finále, kdy jsme suverénně prohráli s Ivanti Tigers, ale na druhou stranu jsem nikdy předtím juniorské finále nezažila. Samozřejmě tu bylo dalších pár hezkých momentů, jako například finále poháru s Fatpipe florbal Chodov, kdy mě vzal trenér na poslední chvíli sebou, ale i 3. místo na MČR dorostenek právě s Litvínovem. Jeden z nejlepších florbalových zážitků je tréniková zkušenost z Malmö. Každopádně věřim, že nejlepší a nejhorší zážitky teprve přijdou a tohle oproti tomu bylo “nic”.

Tvůj první gól za SKB?

Asi si vzpomínám.. nevím kdy přesně to bylo, ale na hale byl ještě ten hnusný zelený povrch. Hrála jsem za juniorky i přesto, že jsem ještě nemohla po domluvě s trenéry. Hrála jsem s holkama jako je Eliška Černá, Markéta Zieglerová, Denča Černá a podobně. Běžela jsem po pravé straně na golmanku a trefila jí to do pravého rohu nahoru. (To je pamatovák… zkusíme se zeptat znovu za 10 let- redakce)Má tvoje číslo nějakou symboliku? Měla jsi i nějaké jiné?

Když jsme hrály s holkama za školu, tak jsem měla 11tku právě kvůli Neymarovi. Ani už nevím, proč jsem si jí nevzala v bivoji, ale nevěděla jsem které číslo zvolit. Potom, co jsem se dost bavila s Léňou Svobodovou, která měla 14tku, tak jsem si jednoduše vzala 41. Na Chodově jsem teď měla 14tku a v reprezentaci mám taky 14.

Budeš hrát zase za Bivoj?

Takové věci se neříkají, uvidíte sami. Nebo ne? (Necháme se teda překvapit - redakce)

Tři slova, která tě napadnou, když se řekne SK Bivoj Litvínov?

černá, žlutá, rodina (zase ty barvy, no asi na tom něco bude)

Lákalo tě někdy trénování?

Vždycky (Vadime třes se - redakce)

Jak zabíjíš nudu v nouzovém stavu?

V téhle hrozné situaci občas chodím na kolo, na brusle nebo jen tak ven. Spíš to ale vždycky končil netflixem 😄

Co budeš dělat za 10 let?

nejspíš .. vlastně vůbec netušim co budu dělat zítra, natož za 10 let.

Co by jsi poradila mladším hráčkám a hráčům? Máš recept na to jak se dostat do repre?

Nikdy se neohlížejte na to, co vám říkají ostatní. Plňte si svoje sny, protože můžete. Makejte 3x víc než ostatní a buďte sebevědomí. (Tak vidíte je to jednoduchý, stačí pořádně makat. #trenujjakonela)

Redakce
platinum natural INNO-COMP William Art HORG orion titan multiplast RESTAURACE SEVERKA