úterý 30.10.2018

Bivojové další domácí zápas opět prohráli

 
 
 

Litvínovské hráče čekal o víkendu posílený soupeř z Karlových Varů.

Bivojové v úvodu zatlačili svého soupeře a k první brance mohli přidat i další, nakonec ale až těsně před první sirénou vyrovnával domácí kapitán na 2:2. Domácí bivojové dále tahali za delší provaz až do poloviny utkání. Soupeř však stáhl svoji hru na dvě pětky a jejich hra pak byla kvalitnější než ta domácí. Domácí se sice úspěšně snažili vyrovnat svému soupeři, ale i přes šance na obou stranách se prosazovali hlavně hostující hráči. Od stavu 2:6 pak domácí ještě více zatlačili svého soupeře na jeho polovinu a vyrovnání nebylo daleko, nicméně hostující hráči dokázali z jediné šance vstřelit sedmou branku, která se nakonec ukázala jako rozhodující. Domácí hráči na domácím hřišti opět předvedli sympatický výkon, a ukázali, že v kompletní sestavě jsou schopni se měřit (téměř) s každý soupeřem.

Bivoj Litvínov – Karlovy Vary 5:7 (2:2, 0:2, 3:3)

branky (asistence): 03:10 Jakub Vitvar (Zdeněk Fanta), 19:53 Michal Skuhrovec (Daniel Hulič), 50:01 Ondřej Krejčí (Michal Skuhrovec), 54:35 Ondřej Krejčí, 59:06 Ondřej Krejčí (Oldřich Jireček)

Vyjádření trenéra:

„Škoda druhé třetiny, ve které jsme byli zřejmě lepším týmem, ale na konci jsme dvakrát inkasovali. Výkon doma opět povedený, ale stále rozhodně máme co dohánět.. a to nejenom trenéři a hráči, kteří jsou součástí Á-týmu.“

Sestava:

B: Vybíral, Stojka

O: Skuhrovec, Tichý, Vacín, Pecháček, Krejčí, Valtr

Ú: Hocelík, Jireček, Hulič, Pitek, Fanta, Vitvar, Skalitz, Strejček, Mandelbaum

Skořepa, Hejkal

V dalším zápase se Bivoj Litvínov představí v sobotu 3. listopadu od 17:00 v Ostravě.

Na domácím hřišti pak v neděli 11.11.2018 od 17:00 hodin. Soupeřem bude Kladno.

Highlights: SK Bivoj Litvínov vs FB Hurrican Karlovy Vary

Redakce
SNOEKS orion itm mostmšmt město Litvínov greiner packaging titan multiplast