úterý 13.11.2018

Bivojové na domácím hřišti opět neúspěšně

Dotáhli skóre až na 7:8, ale ani to nestačilo.

Litvínovské hráče čekal o víkendu zajímavě posílený soupeř z Kladna.

Bivojové byli v úvodní polovině zápasu vyrovnaným soupeřem favorizovanému Kladnu, a drželi i vyrovnaný stav. Kladno však poté odskočilo až na 3:7 brankou v úvodní minutě třetí třetiny.

Litvínov však sympaticky nesložil hlavy a snížil na pouhý jednobrankový rozdíl.

A šance si bivojové vytvářeli i nadále. Kladno se už do konce zápasu dokázalo ubránit a z protiútoků ještě několikrát navýšilo skóre.

Domácí hráči na domácím hřišti opět předvedli sympatický výkon, a ukázali, že v kompletní sestavě jsou určitě schopni se měřit s každým soupeřem.

Bivoj Litvínov – Kladno 7:12 (2:2, 1:4, 4:6)

branky (asistence): 7. Matěj Vodička, 16. Ondřej Krejčí, 38. Viktor Hocelík, 43. Jiří Pecháček, 44. Viktor Hocelík, 46. Ondřej Krejčí, 47. Michael Pitek - 5. Vojtěch Teslík, 9. Jan Louvar, 28. Matyáš Kalina, 29. David Sachr, 34. Tomáš Nushart, 38. Jakub Pecha, 41. Jan Louvar, 45. Matyáš Kalina, 50. Ondřej Riebauer, 51. Vojtěch Pfaur, 51. Tomáš Nushart, 57. Vojtěch Teslík

Vyjádření trenéra:

„Sice jsme se dokázali vyhrabat ze čtyřbrankové ztráty až na stav 7:8, ale v závěrečné hře nahoru-dolu jsme na rozdíl od soupeře nedokázali skórovat ani z těch nejvyloženějších šancí.“

Sestava:

B: Vybíral, Stojka

O: Skuhrovec, Vacín, Pecháček, Krejčí, Valtr

Ú: Hocelík, Jireček, Hulič, Pitek, Fanta, Vitvar, Skalitz, Strejček, Mandelbaum, Vodička

Skořepa, Hejkal

V dalším zápase se Bivoj Litvínov představí v neděli 18. listopadu od 16:00 v Havířově.

Na domácím hřišti pak v pátek 23. 11.od 20:00 hodin. Soupeřem jim bude Chomutov.