čtvrtek 28.2.2019

Bivojové v posledním zápase vítězně

 
 
 

Litvínovští hráči se pro tento zápas vrátili ke svým bílým mantinelům.

Jestliže průměr trestných minut na zápas byl ve zbylých 24 zápasech sezóny 4 a půl minuty, ve dvou zápasech odehraných na nových černých mantinelech byl tento průměr celých 11(!) minut.

To se ukázalo jako jeden z rozhodujících momentů zápasu, bivojové totiž tentokrát udrželi svoje emoce v patřičných mezích a veškerou svou energii vložili do výkonu na hřišti. A bylo to znát.

Litvínovští hráči se představili v jednom ze svých (nej)lepších výkonů v sezóně, které pravidelně předváděli od začátku loňského prosince a po přechodu na jiný herní systém.

Bivojům navíc pomohli tři slepené branky během necelých dvou minut. Nadále se tlačili do útoku, a skóre po dvou třetinách mohlo být klidně dvouciferné.

Třetí třetinu však bivojové odehráli jakoby v mlze a s tíhou průběžného skóre v ostatních zápasech posledního kola základní části (všechny zápasy měli začátek ve stejný čas a bivojové neměli postup do play-down ve svých rukou). I s těmito nepříjemné pocity však bivojové dotáhli zápas do poklidného vítězství, ale s prvoligovou soutěží se i přesto a vzhledem k ostatním výsledkům nejméně na rok loučí.

Hned dva týmy v soutěži totiž získali o pouhý jeden bod více než Litvínov.

Bivojům nebylo nic platné ani lepší skóre než tři týmy umístěné v tabulce nad nimi.

Sestřih z utkání zde..

https://www.youtube.com/watch?v=x0K1VBMJrEw


Bivoj Litvínov – Slovan Havířov 5:3 (4:0, 0:0, 1:3)

branky (asistence):04:47 Viktor Hocelík (Michal Skuhrovec), 06:18 Vlastimil Valter (Viktor Hocelík), 06:27 Štěpán Cvekl (Daniel Hulič), 19:57 Daniel Hulič (Marek Mandelbaum), 48:42 Ondřej Tichý (Marek Mandelbaum)

Vyjádření trenéra:

„Hezkej výkon na závěr. Děkuju všem členům realizačního kádru a všem hráčům, kteří letos nastoupili. A společně děkujeme za podporu všem, kteří nás podporovali. Tak pa.“


Sestava:

B: Chyna, Vybíral

O: Skuhrovec, Skalitz, Vacín, Valter, Pitek, Fanta

Ú: Hocelík, Hulič, Procházka, Strejček, Pudil, Tichý, Mandelbaum, Jireček, Rybka, Cvekl, Cvekl

Hejkal, Skořepa, Beránek

Redakce
greiner packaging město Litvínov platinum natural HORG INNO-COMP mšmt William Art