pátek 11.11.2016

Bohatý program v litvínovské aréně.

 
 
 

V sobotu 12. 11. se od 17:00 hod. představí v 1. lize naše juniorky, které nastoupí proti celku z Vysočiny FBC Jihlava.

V neděli 13. 11. čeká fanoušky skutečný florbalový maratón. Od 8:00 do 12:00 sehrají svá utkání elévové. Naše družstva YELLOW a BLACK vyzvou celky DDM Dynamo Teplice, FBC DDM Kati Kadaň Red a FBC DDM Kati Kadaň Blue.

Bezprostředně po ukončení zápasů v kategorii elévů budou zahájeny turnaje elévek a starších žákyň. Na hřišti č.1 vyzvou starší žákyně postupně odvěkého rivala FBK Wings Most a dále družstva TJ Lokomotiva Louny a BK REAL ROUDNICE n.L. Na hřišti č.2 se představí elévky, které postupně vyzvou Mocné Tuleňky z Podbořan, FBK Wings Most a SK Dubí.

Vyvrcholením nedělního programu v domácí aréně Bivojů bude zápas severu proti jihu, kdy juniorky v 1. lize vyzvou v 17:00 hod. celek FBC Štíři Č. Budějovice.

V případě, že se rozhodnete podpořit některé naše družstvo na venkovní palubovce, máte možnost vidět naše muže, kteří vyzvou v sobotu 12.11. od 20:00 FbK Svitavy. Junioři se taktéž v sobotu představí v Kadani, kde ve 13:30 nastoupí proti domácímu celku FBC DDM Kati Kadaň a v 16:00 proti družstvu BK REAL ROUDNICE n/L. V sobotu dopoledne se starší žáci představí ve sportovní hale v Krupce, kde v dopoledních hodinách postupně vyzvou celky Florbal Teplice, FBC JOPA Česká Lípa a FBC DDM Kati Kadaň.

V neděli 13. 11. potom vycestují obě družstva přípravky do Velebudic, kde od 9:00 do 13:00 sehrají svůj mistrovský turnaj.

Zdeněk Picek
William Art platinum natural Město Litvínov Altisport Greiner Packaging PKL servis ITM Most