čtvrtek 9.7.2020

Co říká trenér Martinovský k nové sezóně?

 
 
 

I dorostenci a junioři už se chystají na novou sezónu. Co do ní připravuje jejich trenér Ivan Martinovský?

Jak hodnotíš uplynulou sezónu?

Co se týče uplynulé sezóny, musím říct, že s cíl s jakým jsme do ní šli jsme překonali. S klukama (hráčema) jsme si fakt sedli, řekli jsme si co chceme a za tím jsme také šli. Hlavním úkolem bylo kluky stmelit, povedlo se 🙂. Do dorostenecké 1 ligy jsme nastupovali s pokorou, ale bojovnou náladou. Jde o kategorii, kde nejde o umístění v tabulce (až tak moc -:) ), ale o výkon, který pramení ze snahy a přístupu k tréninkům. Ve druhé juniorské lize byla vidět práce týmu ještě víc, kluci šli neskutečně nahoru. Za to jim patří díky, všem. Kluci díky!

Jen škoda, že sezóna byla kvůli té pandemii předčasně ukončena. Tým byl fakt rozjetej, neskutečně. Nesmím zapomenout poděkovat Ondrovi Kašpárkovi za ty tréninky, které klukům dal. Děkuji Tomášovi Arazimovi za prostor a důvěru, chlap na svém místě!

Co plánujete na léto?
Jednoduchá odpověď, makat. Čeká nás letní příprava. V červenci se zaměřením na sílu a výbušnost, srpen rychlostní vytrvalost.

Kde bys nejraději viděl tým v průběhu následující sezóny?
🙂 Kluci nastavili laťku docela vysoko! Takže začít minimálně tak jak jsme zakončili minulou sezónu. Do dorostenců přijdou šikovní kluci ze starších žáků, takže věřím, že budeme pokračovat v trendu 😺. Ale nezapomínáme na to co je naší prioritou - přístup k tréninkům a z toho pramenící výkon. Jsem zastáncem jednoduché hry podpořené kondicí hráčů, nějaké nahazování z obrany do útočného rohu mě fakt nebere :-)).
Takže: MORE BIVOJ a pojďme pracovat.

Anna Wunschova
město Litvínov HORG RESTAURACE SEVERKA orion platinum natural SNOEKS INNO-COMP