pondělí 24.10.2016

Další dobré výkony mladších žáků

 
 
 

Druhé kolo přeboru mladších žáků hostil nováček ze Strupčic, kde se sešla družstva Roudnice nad Labem, Litvínova, Chomutova.

Jako první nás čekal domácí tým Strupčic a žlutí si s ním v tréninkovém tempu poradil v poměru 17:4. Černí měli o něco těžší vstup do turnaje proti Roudnici nad Labem, která se prezentuje velice tvrdou hrou. I přes počáteční ostych dokázali svou „florbalovostí“ a odvahou soupeře přehrát a zvítězit poměrem 10:7. V dalším průběhu na stejného soupeře narazili i žlutí, kteří ve vyrovnaném zápase ukázali větší touhu po vítězství a zvítězili 7:6.

V dalším svém zápase nastoupili proti sobě černí proti celku Florbal Chomutov. I tento zápas byl docela vyrovnaný, litvínovští hráči si však vytvořili v první půlce dvou gólový náskok a ten si s přehledem uhlídali a v druhém poločase ještě nějaké branky přidali a zvítězili 10:6. V posledním svém utkání zkřížili žlutí své hole také s celkem z Chomutova. Do stavu 7:7 byl zápas vyrovnaný, ale pak se projevila výšková převaha hráčů soupeře a naše únava z předchozích zápasů a z vítězství se nakonec radovali hráči celku Florbalu Chomutov, kteří vyhráli v poměru 13:7. V poslední utkání turnaje čekal na Bivoje hrající v černých dresech domácí tým Florbal Strupčice. Od úvodního hvizdu nebylo pochyb o vítězi. Jedinou neznámou v této rovnici bylo, kolik nastřílejí mladí Bivojové branek. Během zápasu si černí vyzkoušeli kombinace, které pilně trénují a z palubovky odešli po více než jasné výhře 15:0.

Poděkování patří žlutému týmu za to, že i přesto je družstvo tvořeno hráči ročníku 2005, které doplňují elévové, všichni hráči bojovali jako lvi, rvali se o každý balónek a nic nevzdali. Pochvalu zaslouží i tým hrající v černých dresech, kteří ukázali, že si z tréninků přeci jen něco odnesli a dokázali to přenést do zápasů. Některé „standardky“ vypadali opravdu dobře, ale hlavně z nich padaly i góly. V neposlední řadě velké díky patří rodičům, které bylo parádně slyšet, což všichni hráči vnímají hodně pozitivně. Takže ještě jednou díky všem a můžeme se těšit na další turnaj, který proběhne na domácí půdě.

Sestavy obou družstev:

SK BIVOJ LITVÍNOV-Yellow: Vostárek - Vokáč, Leština, Chalupný, Mademlis, Krejsa, Kovalík, Balín.
SK BIVOJ LITVÍNOV-Black: Šimůnek - Maník, Dvořák, Kaprhál, Hruštinec, Kocúr, Šváb.

Trenér obou družstev je Martin Král, který byl tentokráte bez svého asistenta Erika Kellermanna.

Zdeněk Picek
William Art SNOEKS titan multiplast itm mostmšmt INNO-COMP RESTAURACE SEVERKA