úterý 8.10.2019

Druhé vítězství mužů v sezóně a opět na nájezdy

L I T V Í N O V -

Bivojové si připsali do ligové tabulky další dva body, když zdolali na nájezdy FC Bučis team. Do Prahy litvínovští odcestovali bez tří hráčů základní sestavy a bez trenéra Petra Globočníka, který ležel doma s akutní virózou.

V Praze na ně však kromě soupeře čekaly hned čtyři posily ze superligových Black Angels. Jmenovitě bratři Jakub a Matěj Bočkové, Tomáš Straka a Filip Neklan. Čtyři hřáče se zkušenostmi ze superligy doplnil nadějný Jireček. Nově vzniklý útok byl u většiny důležitých momentů utkání, když jeho hráči vstřelili všechny branky Bivojů (Jireček zaznamenal hattrick).

Díky tomu dokázal tým Litvínova odpovědět i na vedoucí trefu domácích ve třetí třetině a emotivní zápas plný zvratů a vyloučení dospěl do prodloužení. V tom se ani jednomu z týmů nepodařilo překonat brankáře soupeře a tak o bodu navíc rozhodovali nájezdy.

V nich předvedl svá kouzla s míčkem Michael Pitek, který proměnil 3 ze svých třech pokusů a jeho zásluhou tak litvínovští přivezli domů dva body za výhru v nájezdech.

K dalšímu utkání nastoupí Bivojové tento víkend doma v SH Koldům, konkrétně v sobotu 12. 10. v 17:30 proti Traverze Mukařov.