úterý 12.11.2019

Florbaloví Bivojové získali doma tři body

 
 
 

O uplynulé neděli se Litvínovští postavili sousedům v tabulce, Rytířům z Náchoda. Domácí před utkáním utrpěli čtyři vysoké porážky a pohled do tabulky nebyl vůbec radostný, Bivojové se krčili na předposledním místě s jednobodovým náskokem na poslední Benešov.

Cíl byl tedy jasný, získat ideálně všechny tři body. Pomoci k tomu měla čtveřice hráčů s dlouholetými zkušenostmi z první ligy doplněných o mladé pušky. Hráči se také měli mnohem více soustředit na defenzivu a čekat na chyby soupeře, v posledních dvou utkáních totiž Bivojové inkasovali 29 branek!

Herní plán se černožlutým dařilo plnit do puntíku, navíc jim soupeř v úvodní dvacetiminutovce doslova daroval první branku a i na druhý gól se Bivojové příliš nenadřeli. Ve druhém dějství se podařilo o jeden gól skóre navýšit, a tak do třetí dvacetiminutovky nastupovali hráči za stavu 3:0 pro domácí.

Třetí třetina nabídla několik zajímavých příležitostí na obou stranách, ale změnu skóre již nikoliv, i proto, že když už se hosté dostali do vyložené příležitosti, zasáhl skvěle chytajicí Vybíral. Bivojové tak utkání zaslouženě dotáhli do vítězného konce a poprvé si do tabulky zapsali tři body.

"Je důležité, že se nám podařilo uhnout sérii prohraných utkání a udržet čisté konto. Věřím, že na dobrý výkon navážeme v dalším utkání,” uvedl trenér domácích Petr Globočník.

Další zápas čeká Bivoje 17. listopadu od 18:00 ve Sportovní hale Koldům.

mšmt RESTAURACE SEVERKA město Litvínov INNO-COMP William Art platinum natural SNOEKS