úterý 5.6.2018

Nisa Open 2018 – dorostenky obsadily 3.místo

 
 
 

Dorostenky SK Bivoj Litvínov dosáhly na florbalovém turnaji Nisa open v Liberci svého největšího úspěchu, když vybojovaly bronzové medaile. Za reprezentaci klubu jim patří velké poděkování a gratulace.

Cesta turnajem :

základní část

Litvínov x Světlá nad Sázavou 5:3 ( 1:2 ) – Rumlová 2, Havlínová, Takácsová, Dudiaková

Naše holky připravily soupeřkám ( pozdějším celkovým vítězkám ), posílených o tři juniorky z Jihlavy, jedinou porážku na turnaji. Předvedly výborný výkon.

Litvínov x FBC Dobré 1:1 ( 1:1 ) – Tóthová

Výsledek vůbec neodpovídá tomu co se dělo na hřišti, soupeřky se sotva dostaly za polovinu hřiště, jenže koncovka při poměru střel 28:4 byla žalostná i s přispěním vynikající soupeřovy brankařky.

Litvínov x Kolín 6:0 ( 4:0 ) – Dudiaková 3, Doležálková 2, Takácsová

play-off

Čtvrtfinále – Litvínov x Kadaň 2:0 ( 1:0 ) – Doležálková, Havlínová

Pohodový zápas. Rychlý gól doslova uspal naše hráčky, a tak to do konce utkání i přes jasnou naši převahu, bylo otevřené utkání.

Semifinále – Litvínov x Česká Třebová 1:4 ( 1:2 ) – Doležálková

Nedáš, dostaneš. To platilo pro toto semifinále. Bušení na soupeřovu branku a góly v naší síťce po brejcích.

Zápas o 3.místo – Litvínov x Liberec 4:3 po SN ( 2:0 ) – Doležálková, Havlínová, Nygrýnová

Drama jak podle v hororu. Namotivované holky brzy vedly 2:0 a hrály naprosto luxusně, držely Liberec daleko od své branky. Po půlce se přesto podařilo soupeřkám otočit na 2:3. Dvě minuty před koncem přišlo vyrovnání a všichni už byli smíření s nájezdy. Ten však přišel ještě dřív. A to 3 vteřiny před koncem po našem faulu. Výměna brankaře, neproměněný nájezd. Po základní hrací době tak utkání skončilo remízou. Na nájezdy pak naše děvčata zvítězila 2:1 a mohla propuknout zasloužená a obrovská radost.

Sestava :

Míša Pechů, Zuzka Soudková, Tereza Dvořáková, Natka Neumanová, Verča Kundertová, Nela Havlínová, Lucie Jarůšková, Nela Píšová, Anička Rumlová, Jitka Tóthová, Bára Doležálková, Elen Nygrýnová, Dana Dudiaková , Tereza Takácsová a asistentka trenéra Míša Králová.

Jiří Ondráček
mšmt SNOEKS greiner packaging orion titan multiplast platinum natural William Art