úterý 8.11.2016

PŘÍPRAVKA PREMIÉROVĚ V DOMÁCÍ ARÉNĚ

 
 
 

SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW

Sestava: Studnička Josef (brankář), Baxa Jiří, Bolech Tomáš, Císařovský David, Mácha Lukáš, Mestek Rostislav, Vrzák Štěpán

První nedělní zápas s Domečkem Chomutov se odehrával stejně jako ty předešlé. Sice soupeř skóroval jako první, ale to kluky jen nakoplo a brzy jsme vedli 6:1 a soupeř poslal čtvrtého hráče do pole. V této výhodě se opět prosadili. Kluci jakoby hráli oslabení dál, nechali se zatlačit a soupeř dvěma slepenými góly ukončil polovinu 6:4. V druhé polovině už jsme nepustili soupeře do žádné akce a kontrolovali zápas na konečných 8:4.

V odvetě s Ústím White které bylo opět velmi vyrovnané se předvedli hlavně brankáři. V průběhu hry byl rozdíl skóre vždy jen o jednu branku a ač jsme vstupovali do poslední minuty zápasu s jednogólovým vedením, dvojím nešťastným vlastním tečnutím před naší brankou jsme soupeři věnovali vedení. Ve zbývajících vteřinách už jsme na to nestihli odpovědět a prohráli 5:6.

Ve třetím zápase s Děčínem Blue jsme nechali rychle zapomenout na předešlé utkáni a hned se tlačili do brány a po chvíli jsme vedli už 5:0. Soupeř nevyužil možnost hrát ve čtyřech. V závěru utkání se hrálo opět na to, aby si dal gól každý a tentokrát se to povedlo s celkovým skore 9:2.

Branky celkově: Vrzák 7, Bolech 6, Baxa J. 5, Mácha 2, Mestek 1, Císařovský 1

SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK

Sestava: Štáfek Martin (brankář), Arazim Tobiáš, Carvan Tomáš, Günzel Adam, Kotlan Vojtěch, Pipota Filip, Šabaka Daniel, Šťovíček Martin, Vycpálek Filip

Prvním domácím utkáním jsme otevírali proti Florbalu Chomutov celý nedělní turnaj. Vzhledem k marodce posílil tým nejmladších Bivojů golman se zkušenostmi ze soutěže Elevů Martin Štáfek. Tomu se premiéra za mladší přípravku náramně vyvedla, když proti Chomutovu nepustil za svá záda ani jediný míček! Kluci v poli předvedli domácímu publiku líbivou hru a několik pohledných kombinací a zvítězili 6:0.

Ve druhém utkání branka malých Bivojů naopak soupeřovy střely doslova přitahovala a po první polovině jsme s Ústím Red prohrávali 1:5, kdy se v dresu Bivoje střelou na bližší tyč prosadil Tobík Arazim. Paradoxně vysvobozením pro nás byl 6. respektive 7.gól, kdy jsme nasadili dle pravidel a po dohodě s trenrem soupeře 4. hráče a obraz hry jsme vyrovnali. Kluci makali a snažili se. Dvě úspěšné střely si připsal i debutant Filip Pipota. Na obrat to nestačilo a prohráli jsme 4:9.

Třetí utkání proti Děčínu White byl na první pohled vyrovnaný, ale florbalky Bivojů byly doslova jako začarované. Děčínský golman déle než-li polovinu utkání držel čisté konto. Soupeř byl zkrátka silnější v osobních soubojích a důraznější před oběma brankami. Naši kluci bojovali jako správní Bivojové a do poslední vteřiny dobývali děčínskou branku. Přes veškerou snahu více než dvě branky bohužel nevstřelilia prohráli 2:5.

Branky celkově: Arazim Tobiáš 4, Pipota Filip 3, Šabaka Daniel 2, Šťovíček Martin 2, Vycpálek Filip 1


Kluci obou našich týmů se domácího publika nezalekli a předvedli se ve velmi dobrém světle. Jejich výkony i radost ze hry byly odměnou pro trenéry i přihlížející rodiče. Další turnaj nás čeká již tuto neděli 13.11.2016 v nedalekém Mostě - SH Velebudice.

Jiří Baxa, Tomáš Arazim
město Litvínov titan multiplast orion RESTAURACE SEVERKA INNO-COMP platinum natural mšmt