pondělí 17.10.2016

Po druhém turnaji

 
 
 

Naši starší žáci o uplynulém víkendu odehráli již druhý turnaj v této sezóně. Po osmi zápasech je na nějaké celkové hodnocení příliš brzy, ale již teď se začínají projevovat jisté charakteristiky nově složeného týmu. Z loňské sestavy v kádru zůstalo sedm hráčů a zbytek doplnili jak hráči mladší, tak i hráči, kteří své první zápasové zkušenosti sbírají. 

V úvodním turnaji družstvo zvítězilo v prvních dvouch střetnutích a po euforickém začátku sezóny zbylá dvě utkání podlehlo svým soupeřům vždy rozdílem jedné branky. Po lehkém vystřízlivění nás čekal pád do třetího koše, ne kvůli výsledkům, ale díky pořadatelské povinnosti týmu ústeckého béčka. 

V něm jsme se s papírově slabšími soupeři dlouho nemohli dostat do tempa a po třech utkáních, a nepřesvědčivých výkonech, jsme měli pouze jeden bod za remízu ze zápasu s Teplicemi. Před posledním zápasem s Libercem B, který turnaj celkově ovládl v kabině nepanovala příliš dobrá atmosféra, všichni věděli, že dosavadní výsledky nejsou to, na co tým má. 

Po téměř bezchybném výkonu jsme však utkání s rivalem, kterého opět za 14 dní potkáme (tentokrát již ve druhém koši) zvládli a zvítězili 2:0. Tým tak ukázal to, že je schopen vítězit i prohrát s kýmkoliv. 

Docela dobře se do kádru podařilo zapracovat nové hráče, kteří však musí ukázat ještě hodně píle, při boji o základní sestavu. Velkou devizou je právě šíře soupisky, kdy na turnaj podruhé za sebou jeli tři kompletní formace, dva brankáři a dva náhradníci. 

Anna Wunschova
itm mostINNO-COMP SNOEKS orion město Litvínov titan multiplast greiner packaging