pondělí 20.2.2017

Povinné výhry juniorů v Lounech

Dva zápasy jako den a noc.

Junioři bez několika stálic základní sestavy (Rybka, Dvořák, Dufek) zajížděli k dalším zápasům 3. Ligy juniorů do Loun, kde na ně čekala družstva ze spodku tabulky. Dalším citelným oslabením mužstva byla nepřítomnost trenéra Filipa Skořepy Greshe, kterému stáli v cestě do Loun vážné překážky. Jeho místo tedy dočasně obsadil Zdeněk Picek Hnátek.

První soupeř TJ Lokomotiva Louny, byť v tabulce poslední naše hráče již 2x potrápil. 27.11. jsme jen těsně zvítězili 7 : 5 a 11.12. jsme uhráli velice hubenou remizu 1 : 1. Druhý soupeř Mocní Tuleni Podbořany, který je na třetím místě od zadu nás dokonce 2.10. porazil. Před zaskakujícím trenérem tedy nebyl úkol nikterak lehký.

SK Bivoj Litvínov – TJ Lokomotiva Louny10 : 3 (4 : 0, 3 : 3, 3 : 0)

V tomto utkání zafungovala perfektně první formace, z obrany dirigovaná Erichem Kellermannem, který rozděloval přesné pasy. Útočná trojice Vitvar – Vodička – Strejček si z jeho přihrávkami už věděla rady a mnohdy byly k vidění pohledné akce zakončené rozvlněním sítě za brankařem soupeře. Celý zápas se hrál ve vysokém tempu. Bivojové poctivě točily tři „lajny“. Dobrá nálada z první „lajny“ se přenesla i do druhé a třetí formace, které se podílely na ostatních pěti brankách. Celé družstvo podalo kolektivní a bojovný výkon.

Sestava a branky:

Jirka Gigi Vybíral 25 zásahů z 28 střel, Dominik Picek – Kellermann, Hanzliček – Strejček (2 branky + 3 asistence), Vodička (3 + 2), Vitvar; Kubas, Fiedler – Rychlík (1 + 1), Procházka (1+0), Kratochvíl (0 + 1); Fišer (1 + 0), Mohacsi – Krejčí (0 + 1), Koželuh (1 + 0),Rafael (1 + 0). Střely na branku 28 : 28.

SK Bivoj Litvínov – TJ Mocní Tuleni GSOŠ Podbořany 6 : 3 (1 : 1, 1 : 2, 4 : 0)

První dvě třetiny zápasu s Tuleny z Podbořan byly pravým opakem zápasu prvního. Mnoho individuálních akcí, nepřesné přihrávky, nedisciplinovanost v obranné činnosti, hráči bez pohybu a téměř jalová střelba. Když k tomu připočteme 11 trestných minut našich hráčů v těchto dvou částech utkání je jasné, že Bivojové po dvou třetinách prohrávali 2 : 3. Zaskakující trenér byl nucen do třetí třetiny seskupit sestavu do dvou formací – Kellermann, Fišer - Strejček, Vodička, Rychlík a Kubas, Fiedler – Krejčí, Procházka, Kratochvíl. Tento tah vyšel a v osmé minutě třetí části hry byl stav 5 : 3 pro naše hráče. Konec utkání se již dohrával na tři formace a poslední ránu zasadil Tuleňům obránce tření „lajny“ Martin Mohacsi. O marnosti počínání našeho družstva svědčí poměr střel 54 : 24 pro hráče bivoje.

Branky a asistence:

Martin Mohácsi (1 branka), Filip Fišer (0 + 2), Giovanni Rafael (1+0), Jaroslav Krejčí (1 + 1), Erich Kellermann (1 + 0), Tomáš Kratochvíl (0 + 1), Matěj Vodička (1 + 1) Milan Procházka (1 + 0).