úterý 22.10.2019

Přebor mladších žáků zahájen.

 
 
 

Mladší žáci - úvod sezóny 2019/2020

V sobotu 12.10. byla turnajem v nedalekém Dubí zahájena druhá soutěž, které se účastní naši mladší žáci black, a to Ústecký přebor 3 + 1. Vzhledem k velkému počtu omluvených hráčů jsme vyrazili s 5-ti hráči do pole a jedním brankáře. Také jsme museli zapojit do hry tři úplné nováčky, pro které byl tento turnaj první konfrontací se soupeři v soutěžních zápasech. I vzhledem k výše uvedenému je vystoupení všech hráčů a jejich bojovnost hodnocena velice pozitivně a je nutné vyzdvihnout týmový duch družstva.

První zápas byl proti žákům z Děčína, kteří neměli problém s počtem a dostavili se v hojném množství s tím, že měli kompletní 3 trojice, a ještě hráče na střídání. I přes velkou snahu se projevila naše nezkušenost a nesehranost, ale díky skvělým zákrokům Martina Štáfka jsme zápas dohráli se vztyčenou hlavou a velice těší čtyři vstřelené góly do děčínské svatyně.

Druhý zápas byl proti prvnímu týmu domácích, a to SK Dubí red. Po prvním zápase byla vidět již naše větší sehranost a celý zápas byl velice vyrovnaný. Bohužel se projevil menší počet našich hráčů na střídání a tím rychlejší úbytek sil, ale pouze pětigólový rozdíl byl více než pozitivním výsledkem.

Poslední zápas byl zápas s velkým Z, kdy celý tým šel za získáním prvních bodů do tabulky a kluci bojovali a dali do toho zbytky svých sil. Chvíli to vypadalo, že bychom mohli vybojovat plný počet bodů, ale vzhledem k počtu našich hráčů a výkonu soupeře byla konečná remíza pro oba týmy zasloužená.

Je nutné pochválit všechny naše hráče za bojovnost, nezlomného ducha a nasazení ve všech zápasech. Dobrým zjištěním pro hráče byl fakt, že práce na fyzické kondici je nedílnou součástí tréninku a nutnou složkou k dosažení úspěšných výsledků. Turnaje se zúčastnili tito hráči, kterým za jejich výkon děkuji, velice mě potěšili – Josef Babík, Michal Loos, Filip Lerch, Vladimír Urban, Ondřej Hoblík a v brance výborný Martin Štáfek.

Anna Wunschova
RESTAURACE SEVERKA město Litvínov William Art orion titan multiplast mšmt platinum natural