úterý 4.2.2020

Přes lepší výkony a bodový zisk jsou Bivojové stále na dně tabulky

O víkendu se litvínovské áčko postavilo proti jednomu z možných soupeřů ve vyhlíženém play-down, pražským Kobylisům. Utkání začali muži na tři pětky, kdy se prvních šest minut první třetiny hrálo velmi opatrně. Až v šesté minutě prolomili hosté gólové ticho a ujali se v utkání vedení. Za nedlouho potom už vedli o dvě a následně i o tři branky.

Domácí lavička vývoj utkání nemohla nechat bez odezvy a tak už do utkání zasahovalo pouze deset borců v černožlutých dresech. Jejich lepší tempo se projevilo záhy a do konce třetiny Bivojové snížili na rozdíl dvou branek.

Po přestávce si týmy vyměnili nejen strany, ale i herní projev. Bivojové byli aktivnější a hosté se spíše bránili. Nejprve černožlutí snížili na rozdíl jediného gólu, na což dokázali hosté reagovat a odskočit opět na rozdíl dvou branek. Poté se však již hosté narůstajícímu účinně bránit nedokázali a litvínovští do druhé sirény stihli vyrovnat. Skóre po dvou třetinách 4:4

Třetí třetina se zvrhla v divokou přestřelku, která musela diváky potěšit, vždyť padlo celkem devět branek, z toho sedm do svatyně hostí a domácí tak po zásluze slavili výhru 11:6