čtvrtek 25.10.2018

Rozhovor s Viktorem Hocelíkem o tom co bylo a jak vidí nadcházející utkání

 
 
 

#25 Viktor (Hoci) Hocelík je druhým hráčem kanadského bodování Bivojů, dlouholetým kapitánem a základním pilířem sestavy.

Proto se stal jasnou volbou pro krátký rozhovor o nelichotivé bilanci 5ti proher v řadě.
Jako kapitán, cítíš na sebe nějaký tlak, když jste v posledních 5ti utkáních nebodovali?

“Určitě si uvědomuji, že jsme již nějakou dobu nebodovali, ale to vnímám jako hráč obecně, ne jako kapitán. Tlak na sebe necítím, jako kapitán se snažím hecovat ostatní kluky k lepším výkonům a většímu zapálení obecně.”

Poslední prohra Bivojů přišla s Náchodem. Nováčkem první ligy, který měl před vzájemným duelem také pouze 1 výhru. Vzhledem ke zkušenostem Bivojů, tak Náchod nepatřil k papírovým favoritům utkání. Přesto zvítězil.
Hoci, co se vlastně v Náchodě stalo?

“S Náchodem to bylo jako přes kopírak poslední dobou: strašně se nadřeme na vstřelení gólu a velice snadno inkasujeme, většinou po laciných ztrátách či individuálních chybách.”


Nyní Bivoje čeká souboj jiného kalibru. Vary působí v první lize již třetí sezónu v řadě a jejich výkonnost má stoupající tendenci. Navíc před sezónou tento tým výrazně posiloval. Co kapitán domácích očekává od tohoto utkání?

“Od Varů obecně jsem čekal lepší začátek sezóny, už jen dle složení kádru. Od utkání očekávám hlavně z naší strany větší bojovnost a bodový zisk.”


Je tedy jasné, že Bivojové nijak neskládají zbraně a že proti Varům si půjdou pro body.

To samozřejmě slibuje kvalitní diváckou podívanou, na které nesmíte chybět.

A co Hoci vzkazuje fanouškům?

“Všem, kteří se na nás chodí dívat, co nás podporují jinak, patří veliký díky nejen za mě, ale za celý tým. Já osobně stále více vnímám, že fanoušci jsou právě to, co mě na florbale nejvíc baví.”

Takže nezapomeňte
27.10.2018
18:30
SH koldům
#skbivoj

Redakce
mšmt William Art INNO-COMP greiner packaging platinum natural SNOEKS město Litvínov