úterý 11.10.2016

ÚSPĚŠNÁ PREMIÉRA ČERNOŽLUTÝCH V CHOMUTOVĚ

 
 
 

V neděli 9.10. odehráli naši benjamínci, ročníky 2008-2011, svá první ostrá ligová utkání na palubovce v Chomutově. Trenéři Jiří Baxa a Tomáš Arazim je rozdělili do dvou skupin na Yellow a Black

SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
Sestava Black: Arazim Matyáš, Arazim Tobiáš, Carvan Tomáš, Kotlan Vojtěch, Mácha Lukáš, Šabaka Daniel, Suk Ondřej

Pro Black byl první duel proti Ústí White místo příjemného rozehřátí studenou sprchou. Než se kluci rozkoukali prohrávali během dvou minut 0:3. Pak se ale zvedli a Lukáš Mácha vykřesal přesnou střelou naději na vyrovnání. Bohužel i přes mohutné povzbuzování rodičů, zůstala již branka Ústí nedobita. Soupeř si zkušeně hlídal balónek i konečný výsledek. Kluci podlehli zkušenějšímu soupeři 1:4.

Druhý zápas proti jasně zářícím Jazmanům Žatec, kluci zvládli na jedničku. Nejen že se osmělili ve hře dopředu, ale zvládali i slušně bránit kluky o hlavu větší. Byť těch našich malých Bivojčat bylo potřeba dva a někdy i tři, aby soupeře od míčku odstavili. Kluci zápas zaslouženě vyhráli 7:5.

Poslední zápas proti FBC Chomutov pak byl jako na horské dráze. Inkasovali jsme rovnou z buly. Ale kluci se nelekli a zápas otočili. Dlouho dlouho vedli a nasázeli soupeři pěkných 8 branek. Ten se ale nevzdal a v závěru třemi slepenými góly utkání vyrovnal.

Celkově branky Black: Arazim Matyáš 5, Mácha Lukáš 4, Arazim Tobiáš 2, Šabaka Daniel 2, Suk Ondřej 2, Kotlan Vojtěch 1

SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW

Sestava Yellow: Baxa Jiří, Bolech Tomáš, Císařovský David, Danihelka Josef, Studnička Josef, Šťovíček Martin a Vycpálek Filip.

Yellow v prvním velmi vyrovnaném zápase s Ústím Red vyhráli 5:2, když náš brankář Pepa Studnička doslova začaroval svou branku. Chytal velmi dobře a co nechytl on, zastavila tyčka. Tu soupeř trefil celkem 4x.

Ve druhém zápase s Mocnými tuleni z Podbořan vše bylo opět velmi vyrovnané a otevřené do samotného závěru. Yellow nakonec prohráli 3:4, vyrovnávací gól sice padl, ale bohužel těsně po závěrečném hvizdu a ač se kluci už radovali, nebyl uznán.
Pověstné štěstíčko si kluci zkrátka vybrali už v prvním utkání, ale to je sport.

Ve třetím zápase Yellow pokračovali v nasazeném tempu a celkem snadno si poradili s Domečkem Chomutov 8:2.

Celkově branky Yellow : Danihelka Josef 7, Baxa Jiří 5, Bolech Tomáš 3, Šťovíček Martin 1

Kluci při své premiéře okusili chuť vítězství i porážky. V zápisech se objevila rovná desítka úspěšných kanonýrů!!! a v brance se nám vystřídali celkem čtyři golmani. Klukům se to určitě moc líbilo a všichni se už těší na další zážitky a zkušenosti, které nás čekají 22.10.2016 na palubovce v Ústí nad Labem.

eSKá, eSKá Béé...

eSKá Bivoj olééé...

Baxa Jiří

Jiří Vybíral
titan multiplast SNOEKS itm mostRESTAURACE SEVERKA William Art město Litvínov mšmt