úterý 10.9.2019

Vrátí se Bivoj do 1. ligy nebo stabilizuje svůj kádr?

 
 
 

První utkání nové sezóny v Litvínově. Po pádu z 1. ligy nás v letošní sezóně čeká liga Národní a s ní spousta neznámých a určitě i nepříjemných soupeřů. Jako první mezi nimi budou ASK Orka Čelákovice.

Stále není známo oficiální stanovisko trenéra hlavního týmu, kterým se pro tuto sezónu stal místní politik, janovský filantrop a chovatel včel Petr Globočník, zda se bude chtít litvínovský klub vrátit do 1. ligy nebo zda bude chtít stabilizovat kádr a vybudovat nový tým. „Buduje se nový tým s cílem vrátit se do 1. ligy do dvou let“ odpovídá na otázku Globočník.

Sobotní soupeř z Čelákovic se v loňské sezóně rval o postup do 1. ligy, když po základní části skončil na druhém místě, v play-off prohrál až ve finále 1:3 na zápasy s Jaroměří a v následné baráži neuspěl proti Petrovicím.

Poslední vzájemné utkání proběhlo před desítkami let, kdy ještě nebyl internet ani televize a pamatuje ho pouze Dáňa Hulič. Jelikož je tento postarší pán již na odpočinku, nepodařilo se nám dohledat výsledek zápasu.

V nové sezóně bude chtít Bivoj opět vyhrávat a k tomu bude potřebovat i vaši podporu. 

Redakce
mšmt město Litvínov greiner packaging SNOEKS itm mosttitan multiplast platinum natural