pondělí 12.10.2015

Zlepšený výkon, horší výsledky, stále 1. koš

 
 
 

Podle nadpisu si můžete v rychlosti udělat obrázek o tom, jak probíhalo druhé kolo soutěže z pohledu týmu starších žáků SK Bivoj Litvínov. Svěřenci trenérů Globočníka a Lančariče podruhé v krátké době nastoupili do soutěžních utkání a jak už tomu v této sezóně bude, ani jedno utkání nebylo vůbec jednoduché.

V úvodním střetnutí narazili mladí Bivojové na tým z Děčína, kterému měli co vracet, neboť v prvním vzájemném měření sil v této sezóně dopadlo lépe pro hráče týmu DDM. I v tomto střetnutí tahal Bivoj za kratší konec a nakonec svému sokovi podlehl po dobrém výkonu rozdílem jedné branky 4:3 z pohledu děčínských.

Ve druhém utkání tohoto kola se Bivojové postavili mladým nadějím z Liberce. Velice dobře technicky vybavený soupeř litvínovským seděl  a tak měl Bivoj daleko více ze hry, a to včetně vyložených brankových příležitostí. Ty se však Litvínovu nepodařilo využít a tak zákonitě přišel trest v podobě obdržené branky. Bivojové však zbraně nesložili, nejen že se jim podařilo vyrovnat, ale Kellerman je z trestného střílení nekompromisní střelou poslal do vedení. To se bohužel nepodařilo udržet, když Litvínov inkasoval v početní nevýhodě necelou minutu před koncem. Utkání skončilo remízou 2:2

V posledním zápase druhé kola změřil Bivoj své síly s týmem hráčů z Lomnice nad Popelkou. A že to nebylo pro Bivoje setkání příjemné, dokládá výsledek 9:2 pro Lomnici. Nutno ovšem podotknout, že lavička Bivojů darovala soupeři zbytečnými chybami několik branek zcela zadarmo. Nápravu můžou mladí Bivojové zjednat hned v dalším kole, které se uskuteční 24. 10. v Ústí nad Labem.

Hodnocení trenérů: svěřenci ve druhém kole předvedli zlepšený výkon a zaslouženě se udrželi v 1. výkonnostním koši. Varováním nám však může být zápas s Lomnicí, který jsme celkově nezvládli. Věříme, že se z této prohry dokážeme poučit a soupeři ji v příštím kole oplatíme. Velice děkujeme rodičům za podporu po celou dobu turnaje, která je velmi důležitá.

Petr Globočník
orion mšmt RESTAURACE SEVERKA titan multiplast SNOEKS William Art INNO-COMP