#naflorbal - CELOROČNÍ nábory pro děti od 5 do 13 let

Tradice + Síla + Bojovnost = Fair-play + Zábava + Budoucnost

Kdy, kde a jak začít?

Trénujeme v nově rekonstruované hale na Koldomu, v tělocvičně základní školy na Meziboří a v tělocvičnách snad všech litvínovských škol. Aktivně spolupracujeme s litvínovským Gymnáziem, ZŠ Ruská Litvínov, ZŠ Hamr, Soukromou sportovní ZŠ i Jazykovou ZŠ. Nově trénujeme i v Mostě na 14.ZŠ Rozmarýnová a Soukromé střední škole pro ekonomiku a management.
Nově příchozím na tréninku zapůjčíme florbalové hole či brankářské vybavení. Pokud máte zájem si florbal v našem klubu vyzkoušet, napište nebo zavolejte na 723 893 333 nebo email klub@skbivoj.cz

Pro koho?

Výchova sportovce je dlouhodobý proces, proto aktuálně oslovujeme kluky a holky od 5 do 13 let, ale šanci zkusit mají i všechny starší děti, teenageři i dospělí!!! Zaměřujeme se na všestranné pohybové dovednosti a správný fyzický i mentální rozvoj jednotlivců. Odborným sportovním vedením, fair-play přístupem a dodržováním základních pravidel slušného chování vychováváme pohybově vzdělané, charakterově čitelné, disciplinované a v rámci možností přátelské sportovce, kteří, jak doufáme, budou na roky strávené v našem klubu, vždy rádi vzpomínat!


PŘIJĎ MEZI NÁS - VIDEO

Proč florbal?

Florbal je zábavný herně atraktivní a dynamicky se rozvíjející sport. Aktuálně se jedná o druhý nejpopulárnější sport v ČR, hned po fotbale. Prostředí florbalových soutěží nabízí kolektivní souhru, nutnost si pomáhat a v jiných sportech již tak málo vídané přátelství místo bezbřehé rivality. Proto se florbal pro ty, kteří si jej oblíbí, stává neodmyslitelnou součástí jejich životního stylu. Sport, kamarádství a klubová soudržnost pomáhají mladým sportovcům v jejich společenském vývoji.

Proč SK Bivoj Litvínov?

SK Bivoj je dlouhodobě nejúspěšnějším klubem na Mostecku s více než 20ti letou tradicí. Naše tréninkové metody mají návaznost a dlouhodobý smysl. Budujeme klub, kde si členové navzájem pomáhají. Pracujeme na sportovním i lidském rozvoji v duchu fair-play u všech hráčů. Náš prvoligový tým mužů je tvořen zejména odchovanci klubu, stejně tak i juniorská a dorostenecká družstva. Ve všech mládežnických kategoriích hrály naše týmy nejvyšší soutěže. U mládeže obecně sázíme na vlastní odchovance a snažíme se vytvářet dobré vztahy s rodiči. Všem svým členům umožňujeme nákup florbalového vybavení s výraznou slevou. Pořádáme jarní, letní a zimní soustředění mládeže. Pravidelně se účastníme velkých tuzemských turnajů a za florbalem jezdíme občas i do ciziny.


Sportovní rozvoj nekončí tréninkem, tréninkem vše teprve začíná!