Dorostenky

září 2020

Florbal Ústí
LIGA, 2. kolo
Sobota 26. září 2020, 9:10, SC SLUNETA Ústí n./L
Florbal Ústí
7:1
SK BIVOJKY LITVÍNOV
FBK Wings Most
LIGA, 2. kolo
Sobota 26. září 2020, 10:30, SC SLUNETA Ústí n./L
SK BIVOJKY LITVÍNOV
7:5
FBK Wings Most

říjen 2020

BK REAL ROUDNICE n/L
LIGA, 4. kolo
Sobota 17. říjen 2020, 9:00, SH SOUŠ ROUDNICE
BK REAL ROUDNICE n/L
17.10.
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Florbal Chomutov
LIGA, 4. kolo
Sobota 17. říjen 2020, 11:30, SH SOUŠ ROUDNICE
SK BIVOJKY LITVÍNOV
17.10.
Florbal Chomutov

listopad 2020

FBC Liberec
LIGA, 5. kolo
Neděle 1. listopad 2020, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJKY LITVÍNOV
1.11.
FBC Liberec
FBC Česká Lípa
LIGA, 5. kolo
Neděle 1. listopad 2020, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FBC Česká Lípa
1.11.
SK BIVOJKY LITVÍNOV
FBC DDM Kati Kadaň
LIGA, 8. kolo
Neděle 29. listopad 2020, SH Kadaň
FBC DDM Kati Kadaň
29.11.
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Florbal Ústí
LIGA, 8. kolo
Neděle 29. listopad 2020, SH Kadaň
SK BIVOJKY LITVÍNOV
29.11.
Florbal Ústí

prosinec 2020

Florbal Chomutov
LIGA, 10. kolo
Sobota 5. prosinec 2020, SC SLUNETA Ústí n./L
Florbal Chomutov
5.12.
SK BIVOJKY LITVÍNOV
BK REAL ROUDNICE n/L
LIGA, 10. kolo
Sobota 5. prosinec 2020, SC SLUNETA Ústí n./L
SK BIVOJKY LITVÍNOV
5.12.
BK REAL ROUDNICE n/L

leden 2021

FBC Liberec
LIGA, 11. kolo
Sobota 16. leden 2021, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Liberec
16.1.
SK BIVOJKY LITVÍNOV
FBC Česká Lípa
LIGA, 11. kolo
Sobota 16. leden 2021, SH ZŠ Dobiášova Liberec
SK BIVOJKY LITVÍNOV
16.1.
FBC Česká Lípa
FBK Wings Most
LIGA, 14. kolo
Neděle 31. leden 2021, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJKY LITVÍNOV
31.1.
FBK Wings Most
Florbal Ústí
LIGA, 14. kolo
Neděle 31. leden 2021, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Florbal Ústí
31.1.
SK BIVOJKY LITVÍNOV
FBC DDM Kati Kadaň
LIGA, 14. kolo
Neděle 31. leden 2021, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJKY LITVÍNOV
31.1.
FBC DDM Kati Kadaň

únor 2021

Florbal Chomutov
LIGA, 16. kolo
Sobota 20. únor 2021, Městská SH Chomutov
SK BIVOJKY LITVÍNOV
20.2.
Florbal Chomutov
BK REAL ROUDNICE n/L
LIGA, 16. kolo
Sobota 20. únor 2021, Městská SH Chomutov
BK REAL ROUDNICE n/L
20.2.
SK BIVOJKY LITVÍNOV

březen 2021

FBC Liberec
LIGA, 17. kolo
Sobota 20. březen 2021, SC SLUNETA Ústí n./L
SK BIVOJKY LITVÍNOV
20.3.
FBC Liberec
FBC Česká Lípa
LIGA, 17. kolo
Sobota 20. březen 2021, SC SLUNETA Ústí n./L
FBC Česká Lípa
20.3.
SK BIVOJKY LITVÍNOV

duben 2021

FBK Wings Most
LIGA, 20. kolo
Neděle 18. duben 2021, SH SŠT Most Velebudice
FBK Wings Most
18.4.
SK BIVOJKY LITVÍNOV
FBC DDM Kati Kadaň
LIGA, 20. kolo
Neděle 18. duben 2021, SH SŠT Most Velebudice
SK BIVOJKY LITVÍNOV
18.4.
FBC DDM Kati Kadaň