MUŽI A

září 2021

Florbal Primátor Náchod
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 1. kolo
Neděle 12. září 2021, 17:00, SH TJ Náchod
Florbal Primátor Náchod
4:2
SK BIVOJ LITVÍNOV
TJ Turnov
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 2. kolo
Neděle 19. září 2021, 14:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
4:3
po prodl.
TJ Turnov
SK Florbal Benešov
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 3. kolo
Neděle 26. září 2021, 16:00, SH Bystřice
SK Florbal Benešov
16:8
SK BIVOJ LITVÍNOV

říjen 2021

Florbal TJ Kobylisy
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 4. kolo
Neděle 3. října 2021, 17:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
5:8
Florbal TJ Kobylisy
ASK Orka Čelákovice
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 5. kolo
Neděle 10. října 2021, 19:30, Nová MSH Mladá Boleslav
ASK Orka Čelákovice
14:3
SK BIVOJ LITVÍNOV
Wizards SO Praha 10
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 6. kolo
Sobota 16. října 2021, 20:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
6:7
Wizards SO Praha 10
Panthers Praha
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 7. kolo
Neděle 24. října 2021, 18:45, SH ZŠ Rudná
Panthers Praha
13:6
SK BIVOJ LITVÍNOV
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 8. kolo
Neděle 31. října 2021, 17:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
5:8
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr

listopad 2021

BUTCHIS
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 9. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 19:00, SH VŠE
BUTCHIS
13:4
SK BIVOJ LITVÍNOV
FbC Plzeň
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 10. kolo
Neděle 14. listopadu 2021, 15:45, MSH Plzeň (Lokomotiva)
FbC Plzeň
11:5
SK BIVOJ LITVÍNOV
FAT PIPE Traverza Mukařov
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 11. kolo
Neděle 21. listopadu 2021, 17:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
3:9
FAT PIPE Traverza Mukařov
TJ Turnov
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 12. kolo
Sobota 27. listopadu 2021, 20:00, SH TJ Turnov
TJ Turnov
8:7
po prodl.
SK BIVOJ LITVÍNOV

prosinec 2021

SK Florbal Benešov
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 13. kolo
Neděle 5. prosince 2021, 16:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
2:6
SK Florbal Benešov
Florbal TJ Kobylisy
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 14. kolo
Neděle 12. prosince 2021, 17:45, SH TJ Kobylisy
Florbal TJ Kobylisy
7:9
SK BIVOJ LITVÍNOV
ASK Orka Čelákovice
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 15. kolo
Neděle 19. prosince 2021, 19:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
5:14
ASK Orka Čelákovice

leden 2022

Wizards SO Praha 10
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 16. kolo
Neděle 9. ledna 2022, 17:00, SH ZŠ Kunratice
Wizards SO Praha 10
7:4
SK BIVOJ LITVÍNOV
Panthers Praha
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 17. kolo
Sobota 15. ledna 2022, 18:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
6:11
Panthers Praha
BUTCHIS
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 19. kolo
Neděle 30. ledna 2022, 19:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
4:8
BUTCHIS

únor 2022

FbC Plzeň
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 20. kolo
Sobota 5. února 2022, 17:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
7:8
po nájezdech
FbC Plzeň
FAT PIPE Traverza Mukařov
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 21. kolo
Neděle 13. února 2022, 17:30, SH ZŠ Kunratice
FAT PIPE Traverza Mukařov
13:3
SK BIVOJ LITVÍNOV
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 18. kolo
Pátek 18. února 2022, 20:00, SH Králův Dvůr
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
7:6
po prodl.
SK BIVOJ LITVÍNOV
Florbal Primátor Náchod
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 22. kolo
Neděle 20. února 2022, 17:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
4:5
Florbal Primátor Náchod

březen 2022

NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 1. kolo
Sobota 5. března 2022
5.3.
SK BIVOJ LITVÍNOV
Wizards SO Praha 10
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 1. kolo
Sobota 5. března 2022, 17:00, SH ZŠ Kunratice
Wizards SO Praha 10
9:6
SK BIVOJ LITVÍNOV
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 2. kolo
Neděle 6. března 2022
6.3.
SK BIVOJ LITVÍNOV
Wizards SO Praha 10
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 2. kolo
Neděle 6. března 2022, 15:00, SH ZŠ Kunratice
Wizards SO Praha 10
6:12
SK BIVOJ LITVÍNOV
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 3. kolo
Sobota 12. března 2022
12.3.
SK BIVOJ LITVÍNOV
Wizards SO Praha 10
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 3. kolo
Sobota 12. března 2022, 19:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
4:3
po prodl.
Wizards SO Praha 10
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 4. kolo
Neděle 13. března 2022
13.3.
SK BIVOJ LITVÍNOV
Wizards SO Praha 10
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 4. kolo
Neděle 13. března 2022, 16:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
6:2
Wizards SO Praha 10
Wizards SO Praha 10
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 5. kolo
Sobota 19. března 2022, 19:00, SH ZŠ Kunratice
Wizards SO Praha 10
7:6
po prodl.
SK BIVOJ LITVÍNOV
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 5. kolo
Neděle 20. března 2022
20.3.
SK BIVOJ LITVÍNOV
Wizards SO Praha 10
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 6. kolo
Sobota 26. března 2022, 17:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
10:6
Wizards SO Praha 10
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 6. kolo
Neděle 27. března 2022
27.3.
SK BIVOJ LITVÍNOV

duben 2022

Wizards SO Praha 10
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 7. kolo
Sobota 2. dubna 2022, 18:00, SH ZŠ Kunratice
Wizards SO Praha 10
2.4.
SK BIVOJ LITVÍNOV
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 7. kolo
Neděle 3. dubna 2022
3.4.
SK BIVOJ LITVÍNOV
Sokol Rudná
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 1. kolo
Neděle 10. dubna 2022, 18:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
6:7
po prodl.
Sokol Rudná
Sokol Rudná
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 2. kolo
Sobota 16. dubna 2022, 16:30, SH ZŠ Rudná
Sokol Rudná
6:5
po prodl.
SK BIVOJ LITVÍNOV
Sokol Rudná
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 3. kolo
Neděle 17. dubna 2022, 16:30, SH ZŠ Rudná
Sokol Rudná
12:5
SK BIVOJ LITVÍNOV
Sokol Rudná
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 4. kolo
Sobota 23. dubna 2022, 17:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
23.4.
Sokol Rudná
Sokol Rudná
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 5. kolo
Neděle 24. dubna 2022, 17:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
24.4.
Sokol Rudná