DOROST

září 2021

Kanonýři Kladno
1. LIGA DOROSTU, 2. kolo
Neděle 12. září 2021, 10:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
7:7
Kanonýři Kladno
1. FBC DDM Děčín IV
1. LIGA DOROSTU, 2. kolo
Neděle 12. září 2021, 14:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
1. FBC DDM Děčín IV
7:9
SK BIVOJ LITVÍNOV
FD Teplice
1. LIGA DOROSTU, 5. kolo
Neděle 26. září 2021, 13:20, SH BIOS Kladno
SK BIVOJ LITVÍNOV
14:7
FD Teplice
FB Hurrican Karlovy Vary
1. LIGA DOROSTU, 5. kolo
Neděle 26. září 2021, 16:40, SH BIOS Kladno
FB Hurrican Karlovy Vary
6:9
SK BIVOJ LITVÍNOV

říjen 2021

Florbal Chomutov
1. LIGA DOROSTU, 7. kolo
Sobota 9. října 2021, 10:00, Městská SH Chomutov
Florbal Chomutov
11:7
SK BIVOJ LITVÍNOV
FB Hurrican Karlovy Vary
1. LIGA DOROSTU, 7. kolo
Sobota 9. října 2021, 13:00, Městská SH Chomutov
SK BIVOJ LITVÍNOV
8:6
FB Hurrican Karlovy Vary
FBŠ SLAVIA Plzeň
1. LIGA DOROSTU, 10. kolo
Sobota 23. října 2021, 10:30, Městská SH Chomutov
FBŠ SLAVIA Plzeň
8:5
SK BIVOJ LITVÍNOV
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
1. LIGA DOROSTU, 10. kolo
Sobota 23. října 2021, 15:00, Městská SH Chomutov
SK BIVOJ LITVÍNOV
2:11
FAT PIPE FLORBAL CHODOV

listopad 2021

Kanonýři Kladno
1. LIGA DOROSTU, 13. kolo
Neděle 7. listopadu 2021, 12:15, MSH Plzeň (Lokomotiva)
Kanonýři Kladno
3:7
SK BIVOJ LITVÍNOV
FbC Plzeň
1. LIGA DOROSTU, 13. kolo
Neděle 7. listopadu 2021, 15:15, MSH Plzeň (Lokomotiva)
SK BIVOJ LITVÍNOV
2:9
FbC Plzeň
Panthers Praha
1. LIGA DOROSTU, 16. kolo
Neděle 21. listopadu 2021, 12:45, MSH Plzeň (Lokomotiva)
SK BIVOJ LITVÍNOV
7:10
Panthers Praha
FBŠ SLAVIA Plzeň
1. LIGA DOROSTU, 16. kolo
Neděle 21. listopadu 2021, 15:45, MSH Plzeň (Lokomotiva)
FBŠ SLAVIA Plzeň
7:9
SK BIVOJ LITVÍNOV

prosinec 2021

1. FBC DDM Děčín IV
1. LIGA DOROSTU, 20. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 10:00, SH TJ Jiskra Nový Bor
1. FBC DDM Děčín IV
6:4
SK BIVOJ LITVÍNOV
FD Teplice
1. LIGA DOROSTU, 20. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 13:00, SH TJ Jiskra Nový Bor
SK BIVOJ LITVÍNOV
6:11
FD Teplice
Florbal Chomutov
1. LIGA DOROSTU, 23. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 10:30, SH TJ Jiskra Nový Bor
Florbal Chomutov
7:7
SK BIVOJ LITVÍNOV
FB Hurrican Karlovy Vary
1. LIGA DOROSTU, 23. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 15:00, SH TJ Jiskra Nový Bor
SK BIVOJ LITVÍNOV
9:7
FB Hurrican Karlovy Vary

leden 2022

Kanonýři Kladno
1. LIGA DOROSTU, 27. kolo
Neděle 9. ledna 2022, 10:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Kanonýři Kladno
13:5
SK BIVOJ LITVÍNOV
FB Hurrican Karlovy Vary
1. LIGA DOROSTU, 27. kolo
Neděle 9. ledna 2022, 15:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
13:8
FB Hurrican Karlovy Vary
FB Hurrican Karlovy Vary
1. LIGA DOROSTU, 30. kolo
Neděle 23. ledna 2022, 10:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FB Hurrican Karlovy Vary
4:13
SK BIVOJ LITVÍNOV
Kanonýři Kladno
1. LIGA DOROSTU, 30. kolo
Neděle 23. ledna 2022, 12:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
3:7
Kanonýři Kladno

únor 2022

Florbal Chomutov
1. LIGA DOROSTU, 32. kolo
Neděle 13. února 2022, 11:30, MSH Plzeň II (Lokomotiva II)
Florbal Chomutov
13.2.
SK BIVOJ LITVÍNOV
FbC Plzeň
1. LIGA DOROSTU, 32. kolo
Neděle 13. února 2022, 14:30, MSH Plzeň II (Lokomotiva II)
SK BIVOJ LITVÍNOV
13.2.
FbC Plzeň
Panthers Praha
1. LIGA DOROSTU, 35. kolo
Sobota 26. února 2022, MSH Plzeň (Lokomotiva)
Panthers Praha
26.2.
SK BIVOJ LITVÍNOV
FB Hurrican Karlovy Vary
1. LIGA DOROSTU, 35. kolo
Sobota 26. února 2022, MSH Plzeň (Lokomotiva)
SK BIVOJ LITVÍNOV
26.2.
FB Hurrican Karlovy Vary