MLADŠÍ ŽÁCI

říjen 2021

FBC DDM Kati Kadaň
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 1. kolo
Sobota 23. října 2021, 10:45, SC Semily
FBC DDM Kati Kadaň
0:16
SK BIVOJ LITVÍNOV
1.FBC DDM Děčín IV
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 1. kolo
Sobota 23. října 2021, 11:45, SC Semily
1.FBC DDM Děčín IV
1:8
SK BIVOJ LITVÍNOV
SCC SEMILY - Sharks
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 1. kolo
Sobota 23. října 2021, 14:15, SC Semily
SK BIVOJ LITVÍNOV
17:1
SCC SEMILY - Sharks

listopad 2021

FBC Vipers Most
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 2. kolo
Neděle 7. listopadu 2021, 8:15, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FBC Vipers Most
0:10
SK BIVOJ LITVÍNOV
TJ Lokomotiva Louny - All RISK
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 2. kolo
Neděle 7. listopadu 2021, 9:15, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
TJ Lokomotiva Louny - All RISK
0:23
SK BIVOJ LITVÍNOV
FLORBAL JABLONEC Blue
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 2. kolo
Neděle 7. listopadu 2021, 11:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FLORBAL JABLONEC Blue
2:12
SK BIVOJ LITVÍNOV
FD Teplice - DDM
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 3. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 9:00, Městská SH Teplice
SK BIVOJ LITVÍNOV
11:0
FD Teplice - DDM
Florbal Chomutov
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 3. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 10:45, Městská SH Teplice
SK BIVOJ LITVÍNOV
6:1
Florbal Chomutov
ASK Lovosice - LFP Black
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 3. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 12:30, Městská SH Teplice
ASK Lovosice - LFP Black
2:2
SK BIVOJ LITVÍNOV

prosinec 2021

FBC Česká Lípa blue
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 4. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 9:00, Lokomotiva Česká Lípa
SK BIVOJ LITVÍNOV
2:0
FBC Česká Lípa blue
FBC Panthers Liberec ORANGE
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 4. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 10:45, Lokomotiva Česká Lípa
SK BIVOJ LITVÍNOV
9:3
FBC Panthers Liberec ORANGE
FBC Liberec white
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 4. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 12:30, Lokomotiva Česká Lípa
FBC Liberec white
3:4
SK BIVOJ LITVÍNOV
FBC Panthers Liberec ORANGE
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 5. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 10:15, SH Chemik Lovosice
SK BIVOJ LITVÍNOV
4:3
FBC Panthers Liberec ORANGE
ASK Lovosice - LFP Black
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 5. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 12:00, SH Chemik Lovosice
SK BIVOJ LITVÍNOV
6:3
ASK Lovosice - LFP Black
FBC Liberec pink
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 5. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 13:00, SH Chemik Lovosice
SK BIVOJ LITVÍNOV
4:2
FBC Liberec pink

leden 2022

1.FBC DDM Děčín IV
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 6. kolo
Neděle 16. ledna 2022, 9:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
1.FBC DDM Děčín IV
6:4
SK BIVOJ LITVÍNOV
FBC Liberec pink
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 6. kolo
Neděle 16. ledna 2022, 11:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FBC Liberec pink
1:3
SK BIVOJ LITVÍNOV
FBC Liberec white
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 6. kolo
Neděle 16. ledna 2022, 13:15, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FBC Liberec white
6:4
SK BIVOJ LITVÍNOV
FBC Česká Lípa blue
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 7. kolo
Sobota 29. ledna 2022, 10:15, Hala míčových sportů Liberec
SK BIVOJ LITVÍNOV
29.1.
FBC Česká Lípa blue
FBC Liberec white
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 7. kolo
Sobota 29. ledna 2022, 11:15, Hala míčových sportů Liberec
SK BIVOJ LITVÍNOV
29.1.
FBC Liberec white
FBC Panthers Liberec ORANGE
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 7. kolo
Sobota 29. ledna 2022, 13:00, Hala míčových sportů Liberec
SK BIVOJ LITVÍNOV
29.1.
FBC Panthers Liberec ORANGE