ELÉVOVÉ YELLOW

říjen 2021

Florbal Chomutov Čertíci
LIGA ELÉVŮ, 2. kolo
Sobota 16. října 2021, 8:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Florbal Chomutov Čertíci
5:11
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
Florbal Ústí red
LIGA ELÉVŮ, 2. kolo
Sobota 16. října 2021, 10:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
11:7
Florbal Ústí red
ASK Lovosice - LFP Grey
LIGA ELÉVŮ, 2. kolo
Sobota 16. října 2021, 10:40, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
ASK Lovosice - LFP Grey
3:18
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
LIGA ELÉVŮ, 13. kolo
Sobota 30. října 2021, 10:10, SH Dubí 2 Rudolfka
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
7:5
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
SK Dubí
LIGA ELÉVŮ, 13. kolo
Sobota 30. října 2021, 10:50, SH Dubí 2 Rudolfka
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
14:0
SK Dubí
Mocní Tuleni Podbořany Blue
LIGA ELÉVŮ, 13. kolo
Sobota 30. října 2021, 12:10, SH Dubí 2 Rudolfka
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
13:4
Mocní Tuleni Podbořany Blue

listopad 2021

SK Štětí
LIGA ELÉVŮ, 19. kolo
Sobota 13. listopadu 2021, 9:05, Vojanova Děčín
SK Štětí
4:20
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
1. FBC DDM Děčín IV Blue
LIGA ELÉVŮ, 19. kolo
Sobota 13. listopadu 2021, 9:50, Vojanova Děčín
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
13.11.
1. FBC DDM Děčín IV Blue
1. FBC DDM Děčín IV Blue
LIGA ELÉVŮ, 19. kolo
Sobota 13. listopadu 2021, 10:35, Vojanova Děčín
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
14:11
1. FBC DDM Děčín IV Blue
Florbal Ústí red
LIGA ELÉVŮ, 19. kolo
Sobota 13. listopadu 2021, 11:10, Vojanova Děčín
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
13.11.
Florbal Ústí red
Florbal Ústí red
LIGA ELÉVŮ, 19. kolo
Sobota 13. listopadu 2021, 12:40, Vojanova Děčín
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
19:5
Florbal Ústí red
FBC SVČ Vipers Most
LIGA ELÉVŮ, 27. kolo
Sobota 27. listopadu 2021, 9:40, Gymnázium Ústí n./L.
FBC SVČ Vipers Most
1:12
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
1. FBC DDM Děčín IV Blue
LIGA ELÉVŮ, 27. kolo
Sobota 27. listopadu 2021, 10:30, Gymnázium Ústí n./L.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
8:4
1. FBC DDM Děčín IV Blue
Florbal Ústí white
LIGA ELÉVŮ, 27. kolo
Sobota 27. listopadu 2021, 12:00, Gymnázium Ústí n./L.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
12:3
Florbal Ústí white

prosinec 2021

FBC Vipers Most
LIGA ELÉVŮ, 32. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 9:00, SH SŠT Most Velebudice
FBC Vipers Most
3:12
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
ASK Lovosice - LFP Black
LIGA ELÉVŮ, 32. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 11:00, SH SŠT Most Velebudice
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
16:1
ASK Lovosice - LFP Black
1. FBC DDM Děčín IV White
LIGA ELÉVŮ, 32. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 11:40, SH SŠT Most Velebudice
1. FBC DDM Děčín IV White
4:9
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW

leden 2022

FD Teplice - DDM
LIGA ELÉVŮ, 37. kolo
Sobota 8. ledna 2022, 9:00, SH Krupka
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
11:4
FD Teplice - DDM
H
LIGA ELÉVŮ, 37. kolo
Sobota 8. ledna 2022, 10:20, SH Krupka
H
8.1.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
FBC DDM Kati Kadaň - Black
LIGA ELÉVŮ, 37. kolo
Sobota 8. ledna 2022, 12:20, SH Krupka
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
18:4
FBC DDM Kati Kadaň - Black
ASK Lovosice - LFP White
LIGA ELÉVŮ, 43. kolo
Sobota 22. ledna 2022, 9:50, SH Přívozní Lovosice
ASK Lovosice - LFP White
3:14
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
ASK Lovosice - LFP Grey
LIGA ELÉVŮ, 43. kolo
Sobota 22. ledna 2022, 10:40, SH Přívozní Lovosice
ASK Lovosice - LFP Grey
1:14
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
LIGA ELÉVŮ, 44. kolo
Sobota 22. ledna 2022, 11:20, SH Přívozní Lovosice
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
11:2
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
ASK Lovosice - LFP White
LIGA ELÉVŮ, 43. kolo
Sobota 22. ledna 2022, 11:40, SH Přívozní Lovosice
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
0:0
ASK Lovosice - LFP White

únor 2022

Florbal Ústí white
LIGA ELÉVŮ, 54. kolo
Neděle 6. února 2022, 9:00, Městská SH Chomutov
Florbal Ústí white
4:9
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
Florbal Chomutov Čertíci
LIGA ELÉVŮ, 54. kolo
Neděle 6. února 2022, 11:10, Městská SH Chomutov
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
8:5
Florbal Chomutov Čertíci
Florbal Jirkov
LIGA ELÉVŮ, 54. kolo
Neděle 6. února 2022, 12:00, Městská SH Chomutov
Florbal Jirkov
4:18
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW

březen 2022

SK Štětí
LIGA ELÉVŮ, 61. kolo
Sobota 26. března 2022, 9:10, Gymnázium Ústí n./L.
SK Štětí
1:6
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
DDM Rozmarýn Litoměřice
LIGA ELÉVŮ, 61. kolo
Sobota 26. března 2022, 10:00, Gymnázium Ústí n./L.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
8:6
DDM Rozmarýn Litoměřice
Florbal Ústí white
LIGA ELÉVŮ, 61. kolo
Sobota 26. března 2022, 11:20, Gymnázium Ústí n./L.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
10:3
Florbal Ústí white

duben 2022

FD Teplice - Krupka
LIGA ELÉVŮ, 64. kolo
Neděle 24. dubna 2022, 12:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
11:2
FD Teplice - Krupka
FbC Jazzmani Žatec yellow
LIGA ELÉVŮ, 64. kolo
Neděle 24. dubna 2022, 13:50, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FbC Jazzmani Žatec yellow
3:9
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
ASK Lovosice - LFP Black
LIGA ELÉVŮ, 64. kolo
Neděle 24. dubna 2022, 15:11, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
29:0
ASK Lovosice - LFP Black