DOROST BLACK

září 2021

FBC Vipers Most
Ústecká liga dorostu, 2. kolo
Sobota 25. září 2021, 10:30, SH Kadaň
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
7:5
FBC Vipers Most
TJ Lokomotiva Louny
Ústecká liga dorostu, 2. kolo
Sobota 25. září 2021, 12:20, SH Kadaň
TJ Lokomotiva Louny
5:8
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK

říjen 2021

BK REAL ROUDNICE n/L
Ústecká liga dorostu, 4. kolo
Sobota 23. října 2021, 9:00, SH SOUŠ ROUDNICE
BK REAL ROUDNICE n/L
10:7
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
ASK Lovosice - LFP
Ústecká liga dorostu, 4. kolo
Sobota 23. října 2021, 12:10, SH SOUŠ ROUDNICE
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
1:10
ASK Lovosice - LFP

listopad 2021

ASK Lovosice - LFP
Ústecká liga dorostu, 7. kolo
Neděle 7. listopadu 2021, 13:45, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
2:9
ASK Lovosice - LFP
BK REAL ROUDNICE n/L
Ústecká liga dorostu, 7. kolo
Neděle 7. listopadu 2021, 18:35, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
BK REAL ROUDNICE n/L
9:4
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
Florbal Ústí B
Ústecká liga dorostu, 11. kolo
Středa 17. listopadu 2021, 13:30, SH Kadaň
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
6:4
Florbal Ústí B
FD Teplice B
Ústecká liga dorostu, 11. kolo
Středa 17. listopadu 2021, 15:20, SH Kadaň
FD Teplice B
14:6
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK

leden 2022

FBC DDM Kati Kadaň
Ústecká liga dorostu, 21. kolo
Neděle 16. ledna 2022, 14:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
7:9
FBC DDM Kati Kadaň
Florbal Chomutov B
Ústecká liga dorostu, 21. kolo
Neděle 16. ledna 2022, 18:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Florbal Chomutov B
10:8
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK

únor 2022

Mocní Tuleni Podbořany
Ústecká liga dorostu, 14. kolo
Sobota 12. února 2022, 13:00, SH Podbořany
Mocní Tuleni Podbořany
9:1
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
Florbal Jirkov
Ústecká liga dorostu, 14. kolo
Sobota 12. února 2022, 15:00, SH Podbořany
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
7:11
Florbal Jirkov
FBC DDM Kati Kadaň
Ústecká liga dorostu, 24. kolo
Neděle 20. února 2022, 9:00, SH Kadaň
FBC DDM Kati Kadaň
7:8
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
Florbal Chomutov B
Ústecká liga dorostu, 24. kolo
Neděle 20. února 2022, 12:10, SH Kadaň
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
8:11
Florbal Chomutov B

březen 2022

FbC Jazzmani Žatec
Ústecká liga dorostu, 26. kolo
Neděle 6. března 2022, 9:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
11:4
FbC Jazzmani Žatec
FBC Vipers Most
Ústecká liga dorostu, 26. kolo
Neděle 6. března 2022, 14:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FBC Vipers Most
8:5
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
FD Teplice B
Ústecká liga dorostu, 17. kolo
Neděle 13. března 2022, 9:00, SH Krupka
FD Teplice B
7:0
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
Florbal Ústí B
Ústecká liga dorostu, 17. kolo
Neděle 13. března 2022, 12:30, SH Krupka
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
3:7
Florbal Ústí B
Florbal Jirkov
Ústecká liga dorostu, 29. kolo
Sobota 19. března 2022, 10:30, SH Kadaň
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
9:6
Florbal Jirkov
Mocní Tuleni Podbořany
Ústecká liga dorostu, 29. kolo
Sobota 19. března 2022, 12:10, SH Kadaň
Mocní Tuleni Podbořany
7:7
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK

duben 2022

TJ Lokomotiva Louny
Ústecká liga dorostu, 32. kolo
Neděle 3. dubna 2022, 9:00, Městská SH Louny
TJ Lokomotiva Louny
8:5
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
FbC Jazzmani Žatec
Ústecká liga dorostu, 32. kolo
Neděle 3. dubna 2022, 12:40, Městská SH Louny
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
12:7
FbC Jazzmani Žatec